حضور مریم تقدیسی در برنامه «روزی با مترجم» کتابفروشی جیحون/ ارائه تخفیف 15 درصدی برای ترجمه‌های تقدیسی

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۸
 
 
فروشگاه کتاب انتشارات جیحون در در برنامه «روزی با مترجم» خود که دوشنبه (15 دی‌ماه) برگزار می‌شود، میزبان مریم تقدیسی و علاقمندان به آثار این مترجم خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مریم تقدیسی دوشنبه 15 دی‌ماه میهمان ویژه برنامه «روزی با مترجم» در کتابفروشی جیحون خواهد بود.

در اين برنامه ضمن حضور مریم تقدیسی در فروشگاه و امضای آثارش، امكان گپ و گفت رو در رو با علاقمندان به آثار این مترجم مهيا خواهد بود. هم‌چنين آثار این مترجم در مدت زمان حضورش در فروشگاه با 15 درصد تخفيف به علاقمندان ارائه می‌شود.

وی دانش‌آموخته رشته مترجمی زبان انگلیسی است که کار ترجمه خود را با همکاری در بنیاد فارابی در سال 1375 آغاز کرد و از سال 1381 همکاری‌اش را با ناشران مختلف ادامه داد.

از میان کتاب‌های ترجمه شده وی می‌توان به «طلوع زمینی نو»، «نیروی امید»، «چطور زندگی کنیم»، «تاریخچه کوتاهی از فلسفه» و «تفکر» اشاره کرد که بیشتر آنها در زمینه‌های فلسفه و روانشناسی هستند.

وی در خصوص علت علاقه‌اش به این حوزه‌ها می‌گوید: روانشناسی و فلسفه با موضوعاتی زنده و ملموس سروکار دارند که می‌توانند تغییراتی مثبت در زندگی ایجاد کنند. ترجمه و مطالعه در این زمینه‌ها باعث ایجاد تغییرات بسیاری در افکار و زندگی من شده است و مطالبی که در این مدت در ضمیر ناخودآگاهم ذخیره شده‌اند، در بسیاری از مقاطع زندگی برایم سودمند بوده‌اند. تلاشم بر این است که مطالب این کتاب‌ها را به زبانی ساده ترجمه کنم تا برای خواننده قابل درک و استفاده باشد.

برنامه «روزی با مترجم» دوشنبه 15 دی‌ماه با حضور مریم تقدیسی از ساعت 16:30 تا 18:30 در کتابفروشی جیحون، واقع در خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 214675