از سوی انتشارات روایت فتح چاپ می‌شود

110 داستان کوتاه درباره مرحوم ابوترابی در «یادگاران»

 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۰۳
 
 
معصومه پایینی 110 داستان کوتاه درباره مرحوم ابوترابی را هفته گذشته به موسسه انتشاراتی «روایت فتح» تحویل داد. این کتاب در مجموعه «یادگاران» چاپ می شود.
 
معصومه پایینی به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: 110 داستان مینیمال درباره مرحوم علی‌اکبر ابوترابی نوشته‌ام که در مجموعه یادگاران انتشارات «روایت فتح» منتشر می‌شود.

وی با بیان این‌که داستان‌های کوتاه این کتاب از دوران کودکی تا درگذشت وی را در بر دارد، افزود: بیشتر داستان‌های کتاب درباره 10 سال اسارت این مجاهد نوشته‌ شده‌اند و کوشیدم بر جنبه‌های سلوکی مرحوم ابوترابی متمرکز شوم که کمتر به آن پرداخته شده بود.

پایینی درباره منبع تالیف این کتاب توضیح داد: مصاحبه‌های این کتاب از سوی گروه پژوهشگران موسسه انتشاراتی روایت‌ فتح با همراهان، هم‌رزمان و خانواده مرحوم ابوترابی انجام شده بود و تمامی منابع را از این موسسه دریافت کرده‌ام.
 
وی با بیان این‌که اصل داستان‌های کتاب مبتنی بر واقعیت است، افزود: در شیوه روایت و پرداخت داستانی تخیل را به کار گرفته‌ام و کوشیده م به رفتارهای سلوکی آن مرحوم  بپردازم. مرحوم ابوترابی معتقد به اسلام ناب بود و روح مهربانی داشت که پیروان و همراهانی از مسلک‌های مختلف را گردش جمع کرده بود.

این نویسنده افزود: 110 داستان کوتاه درباره زندگی مرحوم ابوترابی را هفته گذشته به انتشارات روایت فتح تحویل دادم و گمان می‌کنم تا پایان سال منتشر شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 214108