«شخصیت‌های مانا» تا پایان سال 15 جلدی می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۰
 
 
دبیر اجرایی گروه پژوهش مجموعه «شخصیت‌های مانا» گفت: پنج اثر تازه از این مجموعه تا سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر می‌شود.
 
محمد قبادی، دبیر اجرایی گروه پژوهش مجموعه «شخصیت‌های مانا» به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: پنج اثر تازه از این مجموعه 100 جلدی، تا دهه فجر انقلاب اسلامی منتشر و رونمایی می‌شوند.

وی از آثاری درباره سید غلامرضا سعیدی، سید جعفر شهیدی، سید احمد خمینی، طاهره صفارزاده و سید محمد‌علی داعی‌الاسلام به عنوان آثار در آستانه انتشار نام برد و عنوان کرد: از این مجموعه 50 اثر دیگر هم در دست تهیه‌اند که برخی از آنها مراحل پایانی تدوین و نگارش را می‌گذرانند.

قبادی با بیان این‌که در این آثار نگاه تاریخی صرف داشته‌ایم، افزود: مجموعه «شخصیت‌های مانا» به رجال ایرانی تاثیرگذار معاصر ایران می‌پردازد و تا جایی که به خاطر می‌آورم نخستین کوشش جدی برای ثبت زندگینامه آنها به این شیوه است.

وی ادامه داد: با انتشار پنج جلد یاد شده شمار آثار منتشر شده به 15 جلد می‌رسد و تمایل داریم که این مجموعه در قالب یک بسته مستقل و وزین منتشر شود.

مجموعه «شخصیت‌های مانا» را انتشارات سوره مهر در قالب‌های زندگینامه، خاطرات و شرح فعالیت‌های اشخاص در حوزه‌های مختلف در 100 صفحه منتشر می‌کند. ساختار این مجموعه گرچه برای جوانان طراحی شده اما مطالعه آن برای دیگر گروه‌های سنی هم جذاب است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 213584