نازي صفوي درباره «برزخ اما بهشت» با دانش‌آموزان سخن می‌گوید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۳
 
 
نازي صفوي چهارشنبه 26 آذر به پرسش‌هاي دانش‌آموزان منطقه 13 تهران درباره رمان «برزخ اما بهشت» پاسخ مي‌دهد. این رمان که از سوی انتشارات ققنوس منتشر شده، تا کنون 12 بار به چاپ رسیده است.
 
احمد تهوري، مدیر روابط عمومی انتشارات ققنوس به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) گفت: جلسه پرسش و پاسخ درباره كتاب «برزخ اما بهشت» با حضور نويسنده كتاب، نازي صفوي و تعدادي از دانش آموزان منطقه 13 در سالن اجتماعات نشر ققنوس برپا مي‌شود.

وي ادامه داد: نازي صفوي كه پيش از اين كتاب «دالان بهشت» از وي به چاپ رسيده بود، در اين جلسه رو در روي دانش آموزان قرار مي‌گيرد تا به سوالات آنان درباره محتواي كتاب «برزخ اما بهشت» پاسخ دهد.

مدير روابط عمومي این ناشر گفت: در اين جلسه تعدادي از دانش‌آموزان منتخب منطقه 13 تهران از مدارس مختلف كه كتاب را مطالعه كرده‌اند، حضور مي‌يابند تا هم نگاه و نظرات خود را درباره اين كتاب براي نويسنده مطرح كنند و هم از طريق پرسش و پاسخ، با افكار و نوشته‌هاي اين نويسنده كه كتاب‌هاي پرفروشي دارد، آشنا شوند.

كتاب «برزخ اما بهشت» نوشته نازي صفوي تاكنون 12 بار به چاپ رسیده است.

اين نشست فردا، چهارشنبه، 26 آذر، از ساعت 10 تا 12 در سالن اجتماعات نشر ققنوس، واقع در خيابان انقلاب، خيابان ارديبهشت، خيابان شهداي ژاندارمري، شماره 107، طبقه دوم برپا مي‌شود.
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 213497