آیت‌الله امامی کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار «ایبنا»:

نمايشگاه كتاب نماينده حركت نظام در عرصه مكتوب است

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۹
 
 
آیت‌الله محمد امامی کاشانی در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب و در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب نمایشگاه کتاب را دارای هویتی دانست که براي ارزش‌های نظام حرکت می‌کند و گفت: حرکت جمهوری اسلامی در حال توسعه است و بر تحولات نو ظهور منطقه تاثیر می‌گذارد و این نمایشگاه به عنوان نماینده این حرکت نظام در عرصه مکتوب می‌تواند اثربخش سایر نظام‌ها باشد.-
آیت‌الله امامی کاشانی
 
آیت‌الله امامی کاشانی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، آیت‌الله امامی کاشانی از چاپ دو جلد از مجموعه کتاب‌هایی با عنوان «خط امان، پژوهشی در موعود ادیان» خبرداد و گفت: این مجموعه هشت جلدی به صورت كامل تا دو سال آینده در بازار كتاب در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

وي توضيح داد: این کتاب به اثبات حضور موعود می‌پردازد و جلد نخست آن، مباحث فلسفی و عرفانی رادربردارد. جلد دوم گفت‌وگوهایی است که درباره امام زمان (عج) با فلاسفه مسیحی، به‌ویژه صاحب‌نظران کاتولیک واتیکان و اندیشمندان مسیحی فرانسه، سوئد و کشورهای اسلامی مانند مصر، لبنان و حجاز انجام داده‌ام. 

آيت‌الله امامي كاشاني افزود: اکنون سایر جلدها زیر چاپ قرار دارند و به‌صورت مرتب و یک به یک تا دو سال آینده تمام هشت جلد به زبان فارسی به چاپ خواهد رسید. البته ممکن است در خلال چاپ این کتاب‌ها باز سوالاتی پیش بیاید و این مجموعه به ۱۰ جلد افزایش یابد.

امام جمعه تهران اضافه کرد: این کتاب با همین عنوان به زبان عربی هم در دست چاپ است که تعداد مجلد آن بیش از ۲۰ جلد است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۱۳۹۳ کار چاپ آن مجموعه هم به پایان برسد.

وی مخاطبان این کتاب‌ها را اندیشمندان حوزه دین در داخل و خارج از کشور عنوان کرد و گفت: کسی که بخواهد درباره حضرت موعود و شخصیت ایشان مطالعه‌ای داشته باشد می‌تواند به این کتاب مراجعه کند.

بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران از ۱۳ اردیبهشت آغاز شده است و تا ۲۳ همین ماه ادامه خواهد داشت.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 136689