خواندن و نوشتن به سبک قرن بیست و یکم

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲
 
 
شرکت ژاپنی سونی اعلام کرده است که به زودی محصول کتابخوان جدیدش را در بازار آمریکا عرضه خواهد کرد. کتابخوان موسوم به کاغذ دیجیتال دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از گودایریدر، برای اولین بار محصول کتابخوان شرکت سونی در کشور آمریکا عرضه خواهد شد. شرکت سونی 31 آگوست (9شهریور) را تاریخ عرضه رسمی کاغذ دیجیتالش را در این کشور اعلام کرده است.
 
احساس کاغذ واقعی هنگام نوشتن و خواندن علاوه بر امکان مشخص کردن نکات مهم و پاک کردن اشتباهات یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های اصلی این محصولا کتابخوان شرکت ژاپنی است.
 
یکی دیگر از نکات خاص این کتابخوان سونی جابجایی بین صفحات بدون نگرانی بازگشت به صفحه قبلی عنوان شده است. صفحه شبه کاغذ این دستگاه، نور را منعکس نمی‌کند، حتی در نور مستقیم خورشید. به همراه رزلوشن بالای صفحه که متون را با بهترین کیفیت ممکن به شما نشان می‌دهند.
 
کاغذ دیجیتال به علت سایز استاندارد آن به شما اجازه می‌دهد تا متون خود را در اندازه واقعی آنها ببینید. با این دستگاه به خاطر استفاده از تکنولوژی جوهر دیجیتال دیگر نگران آسیب به چشمانتان نباشید و ساعات پیاپی به مطالعه بپردازید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 279903