نامه عاشقانه انتشارات پنگوئن/ کمپین مطالعه شادی راه افتاد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
 
 
انتشارات پنگوئن با انتشار این تصاویر می‌گوید این تبلیغات چیز جدیدی نیست و در حقیقت نامه‌ عاشقانه مسئولان انتشارات برای دوستداران و مشتری‌های قدیمی این انتشارات است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از کریتیوریویو، انتشارات پنگوئن به تازگي پروژه‌ای به نام کمپین مطالعه شادی راه انداخته و طی آن تبلیغاتی با تصاویری از کتاب‌ها و رمان‌های کلاسیک قدیمی را منتشر می‌کند. این تصاویر مربوط به عکس‌های قدیمی از کتاب‌های دست دوم از نخستين نسخه‌های منتشر شده پنگوئن از رمان‌های کلاسیک است.
 
انتشارات پنگوئن با انتشار این تصاویر می‌گوید این تبلیغات چیز جدیدی نیست و در حقیقت نامه‌ عاشقانه مسئولان انتشارات برای دوستداران و مشتری‌های قدیمی این انتشارات است که همیشه با خرید رمان‌های منتشر شده این انتشارات آن را در چاپ عناوین جدید حمایت می‌کنند.
 
در میان تصاویر منتشر شده عکس‌هایی از کتاب‌های قدیمی مثل کلاسیک‌های یونان باستان گرفته تا رمان‌های قرن نوزدهمی دیده می‌شود. سم والترز یکی از مدیران انتشارات پنگوئن می‌گوید این اقدام سمبلیک پنگوئن تنها برای تقدیر از مشتری‌های وفادار خود بوده است و هیچ منظور خاصی دیگری در آن وجود ندارد.
 
وی می‌گوید: ما خواستیم تنها با این کار یادی از رمان‌های قدیمی چاپ شده توسط پنگوئن کنیم و همچنین طرح‌های اولیه از جلد‌های منتشر شده را بازبینی کنیم. انتشارات پنگوئن در حقیقت خواسته با این کار به نوعی از مشتری‌های خود تشکر کند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277912