افتتاح کتاب‌فروشی جدید آمازون در شهر دنور آمریکا

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
 
 
شرکت آمازون اعلام کرده است که ساختمان این فروشگاه در خیابان 2787 شهر دنور از ماه فوریه سال گذشته در حال ساخت است و احتمالاً تا ماه‌های آینده افتتاح خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از دیجیتال ریدر، فروشگاه آنلاین آمازون به عنوان بزرگترین خرده‌فروش الکترونیکی در جهان قصد دارد فروشگاه‌های فیزیکی کتاب خود را گسترش دهد. از چند سال گذشته تا کنون آمازون ده‌ها کتاب‌فروشی در ایالت‌های مختلف آمریکا افتتاح کرده است. آخرین خبر درباره این موضوع افتتاح فروشگاه کتاب شهر دنور ایالت کلرادو است.  
 
شرکت آمازون اعلام کرده است که ساختمان این فروشگاه در خیابان 2787 شهر دنور از ماه فوریه سال گذشته در حال ساخت است و احتمالاً تا ماه‌های آینده افتتاح خواهد شد. آمازون تخمین می‌زند تا ماه آگوست بتواند فروشگاه جدید خود را در این شهر باز کند.
 
فروشگاه کتاب آمازون در شهر دنور چری کریک نام گرفته است که به گفته مسئولان آمازون این نامگذاری بر اساس علاقه و فرهنگ مردم شهر صورت گرفته است. یک مقام مسئول در آمازون می‌گوید این نام در شهر محبوبیت خاصی دارد و ما خواستیم بر اساس علاقه مردم این نام را انتخاب کنیم.
 
طبق اعلام آمازون قرار است در کنار فروش کتاب محصولات فرهنگی دیگر مثل لوازم التحریر و ابزارهای الکترونیک مثل کتاب‌‌خوان نیز در این فروشگاه عرضه شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 272903