اپل از اپلیکیشن کتاب جدید پرده‌برداری خواهد کرد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳
, مترجم : مهرناز زاوه
 
 
اپل در سیستم عامل جدید خود اپلیکیشن کتاب جدیدی با امکانات متفاوت ارائه خواهد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌ (ایبنا) به نقل از پابلیشرز ویکلی - اپل همزمان با انتشار سیستم عامل در دست تهیه خود، آی.‌او.اس ۱۲، تاکید تازه‌ای بر کتاب‌های دیجیتال و فروش کتاب‌های صوتی خواهد داشت. در سیستم عامل جدید که در پاییز ارائه خواهد شد، اپلیکیشن آی-بوک با اپلیکیشن جدید کتاب اپل جایگزین خواهد شد.

به گفته اپل، اپلیکیشن کتاب الکترونیک جدید، تجربه خواندن را بهبود بخشیده و پیدا کردن کتاب‌ها را آسان‌تر کرده است. مجموعه‌ای از نوارها در بالای اپلیکیشن جدید وجود دارد که کمپانی اپل آن را به عنوان «پاتختی مجازی» تبلیغ می‌کند و می‌توان کتاب در حال خواندن را با آن هایلایت کرد. نوارهای جدید فروشگاه کتاب، منتخبی از پرفروش‌ها، انتخاب‌های کارکنان و کتاب‌های فروشی و مجانی را ارائه می‌دهند.

ادی کلو، مقام ارشد اپل در نرم‌افزارهای اینترنتی گفت: «کتاب اپل الهام‌بخش عشق به خواندن خواهد شد. این اپلیکیشن دنیایی از کتاب‌ها و کتاب‌های صوتی را دقیقا روی نوک انگشتتان قرار می‌دهد و می‌توانید چند دقیقه یا ساعت‌ به دریایی از داستان‌های مورد علاقه‌تان شیرجه بزنید. این بزرگ‌ترین طراحی مجدد اپلیکیشن کتاب ماست که امیدواریم مشتریان و نویسندگان، هر دو آن را الهام‌بخش بدانند.»

ازجمله برخی از ویژگی‌های شاخص این اپلیکیشن جدید کتاب می‌توان به توانایی انتخاب عناوین در زمان بازدید از فروشگاه و ساخت یک جدول زمانی برای دنبال کردن کتابخوانی‌تان اشاره کرد، جایی که کتاب‌هایی که خواندید و زمان تمام کردنشان را نشان می‌دهد.

این اپلیکیشن در ۵۱ کشور در دسترس خواهد بود. عناوین رایگان در ۱۵۵ کشور ارائه می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 262145