ازدواج سلطنتی در شش قسمت کانادایی

9 ارديبهشت 1397 ساعت 17:25

شرکت کانادایی کوبو که بیشتر با کتابخوان‌های الکترونیکی خود در جهان شناخته می‌شود اعلام کرده قصد دارد یک مجموعه داستانی شش قسمتی با موضوع ازدواج سلطنتی را منتشر می‌کند.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از گودایریدر -  شرکت کانادایی کوبو، تولیدکننده کتابخوان‌های الکترونیکی اعلام کرده است که به مناسبت ازدواج شاهزاده هری و مگان مارکل قصد دارد یک مجموعه داستانی شش قسمتی به صورت کتاب الکترونیکی و صوتی منتشر کند.

شرکت کوبو از سال ۲۰۱۰ شروع به ساخت کتابخوان‌ها کرد و در سال ۲۰۱۱ وارد حوزه تبلت شد. نخستین دستگاه‌های این شرکت مجهز به تکنولوژی جوهر الکترونیک بودند. این شرکت کانادایی گفته است هر کدام از این داستان‌ها با موضوع ازدواج سلطنتی توسط نویسنده‌های جداگانه‌ای نوشته شده است و قسمت اول آن به صورت رایگان خواهد بود.

قیمت هر داستان از سوی کوبو کمتر از 2 دلار اعلام شده است و مجموعه شش قسمتی به صورت یک بسته داستانی با قیمت حدود 9 دلار عرضه خواهد شد.به گفته مسئولان کوبو انتشار این مجموعه شش قسمتی با عنوان «شاهانه خودتان» از دوم ماه می (12 اردیبهشت) شروع و تا 18 این ماه ادامه خواهد داشت. موضوع داستان‌ها درباره ازدواج‌های سلطنتی در سراسر جهان است.


کد مطلب: 260226

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/shorttrans/260226/ازدواج-سلطنتی-شش-قسمت-کانادایی

ایبنا
  http://www.ibna.ir