مارتین: داستانم هنوز پایان خوبی ندارد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
 
 
جرج آر. آر مارتین، نویسنده مجموعه محبوب «بازی تاج و تخت» می‌گوید در حال نوشتن آخرین کتاب‌های مجموعه‌اش است و امیدوار است این کتاب‌ها بتواند طرفدارانش را راضی کند.
 
جرج آر.آر. مارتین
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اکسپرس- جرج آر.آر. مارتین، نویسنده پرکاری که این روزها با مجموعه «بازی تاج و تخت» در اوج شهرت خود قرار دارد، در اظهارنظری از بی‌صبری خودش برای انتشار آخرین کتاب از این مجموعه گفته است. 

«بازی تاج و تخت» که این روزها سریال تلویزیونی‌اش در بیشتر کشورهای جهان با استقبال فراوانی روبرو است، بخشی از یک مجموعه داستان هفت قسمتی با عنوان «یخ و آتش» است. مارتین چندی پیش اعلام کرده بود که به زودی قسمت ششم این مجموعه با عنوان «بادهای زمستانی» را منتشر خواهد کرد. 

مارتین در اظهارنظری گفته است: «درست است که خیلی از طرفداران و ناشران منتظر کتاب بعدی از این مجموعه هستند ولی هیچ کس بیشتر از خودم دوست ندارد قسمت آخر این مجموعه منتشر شود.» 

وی در ادامه گفته: «همیشه داستان‌های موفق، آنهایی هستند که شروع، میانه و انتهای عالی داشته باشند و به نظر من مجموعه «یخ و آتش» شروع و میانه خوبی دارد ولی هنوز نتوانسته انتهای خوبی داشته باشد. امیدوارم بتوانم این مورد آخری را انجام دهم.» 

جرج آر. آر مارتین می‌گوید در حال نوشتن آخرین کتاب‌های مجموعه‌اش است و به زودی پس از کتاب ششم، کتاب هفتم را نیز منتشر خواهد کرد. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259122