تنها چند ماه تا انتشار کتاب جدید استفن کینگ

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
 
 
کتاب جدید استفن کینگ، ستاره ادبیات وحشت با عنوان «بیگانه» تابستان امسال منتشر خواهد شد. در خلاصه منتشر شده از کتاب به نظر می رسد که خوانندگان باز پای کتاب میخکوب خواهند شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از آسوشیتدپرس - استفن کینگ، نویسنده آمریکایی ژانر وحشت رمان جدید خود تحت عنوان «بیگانه» را تابستان سال جاری وارد بازار کتاب خواهد کرد.
 
تاریخ رسمی انتشار کتاب جدید کینگ به همراه خلاصه‌ای از داستان منتشر شده و به صورت آنلاین در اختیار عموم قرار گرفته است. «بیگانه» در تاریخ 22 می (اول خرداد) منتشر می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: «جسد پسرکی در وسط شهر پیدا می‌شود. آثار انگشت و همچنین شواهد حکایت از گناهکاری شهروندی محبوب به نام تری میتلند دارد. تری پدر دو دختر و مربی است. کارگاه آندرسون که روزی پسرش را برای آموزش به کلاس تری می‌برد، دستور دستگیری‌اش را صادر می‌کند.
تحقیقات ادامه می‌یابد و پرسش‌های زیادی مطرح می‌شود. کینگ در کتاب جدیدش تنش زیاد و تعلیقی غیرقابل‌تحمل خلق می‌کند. به نظر می‌رسد تری میتلند انسان خوبی است، اما آیا شخصیت جدید کینگ دارای دو چهره مختلف است؟ جواب این سؤال خواننده را شوکه خواهد کرد، زیرا استفن کینگ تنها انسان روی زمین است که خوب می‌داند چطور مخاطبانش را پای کتابش میخکوب کند.»
 
کینگ در سال گذشته بار دیگر ثابت کرد یکی از خلاق‌ترین نویسندگانی است که تاکنون دنیا به خود دیده است. ساخت فیلم «این» از روی کتابی به همین نام از وی، رکوردهای زیادی را شکست و نام او را به عنوان یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های ژانر وحشت بار دیگر بر سر زبان‌ها انداخت.
 
دیگر رمان منتشرشده‌ کینگ در سال 2017 میلادی تحت عنوان «زیباهای خفته» که با همکاری پسرش نوشته شده، تا مدت‌ها در فهرست پرفروش‌های مجلاتی چون «نیویورک‌تایمز» قرار داشت.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256304