امکان استفاده از کتاب‌های صوتی برای دارندگان کیندل آمازون

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
 
 
شرکت آمازون در دو مدل از دستگاه‌های کیندل خود امکان جستجو و گوش کردن به کتاب‌های صوتی را برای کاربران این دستگاه‌ها فراهم کرده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از گودایریدر، شرکت آمازون اعلام کرده است که از این پس کاربران دستگاه کتابخوان الکترونیکی آمازون کیندل می‌توانند از کتاب‌های صوتی نیز استفاده کنند. به گفته آمازون فعلاً مطالعه کتاب‌های صوتی تنها در مدل‌های «کیندل 8» و «کیندل اوسیس» امکان‌پذیر است.  

کتابخوان الکترونیکی آمازون کیندل اوسیس (Kindle Oasis) از آخرین مدل‌های این دستگاه است که باریک‌ترین و سبک‌ترین نوع نیز به حساب می‌آید.آمازون گفته است کاربران این دستگاه‌ها می‌توانند با به روزرسانی نرم‌افزار دستگاه، از ابزار جدید جستجو و خواندن کتاب‌های صوتی استفاده کنند.

با استفاده از این ابزار کاربران می‌توانند کتاب‌های صوتی را در صفحات اینترنتی جستجو و گوش کنند. گفتنی است کتاب‌های صوتی با فرمت‌های مختلف در این دستگاه‌ها قابل استفاده است.

آمازون برای کاربران کیندل امکانی فراهم آورده تا بتوانند در عین جستجوی کتاب‌های الکترونیکی در فروشگاه آنلاین این شرکت، نسخه‌های صوتی آنها را نیز مشاهده کنند. یکی از امکانات جالب نرم‌افزار کتاب صوتی کیندل اوسیس، نمایش تعداد فصل‌های گوش داده شده و تعداد فصل‌های باقیمانده است. شخصی که در این دستگاه به یک کتاب صوتی گوش می‌دهد، قادر خواهد بود فصول مختلف را برای گوش دادن انتخاب کند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255390