استقبال صنایع چاپ از بیست‌وششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
 
 
تعداد ثبت‌نام‌کنندگان بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران تاکنون نسبت به سال گذشته با 20 درصد افزایش روبه‌رو است.
 
احمد ابوالحسنی، مدیرعامل شرکت آروین مهر فجر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: با شروع پیش‌ثبت‌نام بیست‌و شمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران از مرداد ماه تاکنون برای حدود 28 هزار متر مربع حضور نمایشگاهی، تقاضا ثبت شده است.
 
وی افزود: این درحالی است که سال گذشته و هم‌زمان با بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران 22 هزار متر  مربع در اختیار 550 شرکت داخلی و خارجی قرار داده شد.
 
ابوالحسنی با بیان اینکه با توجه به آمار امسال، تعداد ثبت‌نام‌کنندگان نسبت به دوره گذشته 20 درصد افزایش داشته است، گفت: بخش عمده‌ای از درخواست‌ها به فعالان ماشین‌آلات چاپ، ماشین‌آلات بسته‌بندی و بخش‌های مرتبط با حوزه نشر اختصاص دارد و پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه امسال با حداکثر ظرفیت صنعت چاپ کشور برگزار شود.
 
وی تاکید کرد: رایزنی با شرکت‌های معتبر بین‌المللی برای حضور در نمایشگاه انجام شده است و تاکنون از کشورهای مختلفی مانند آلمان، چین، ترکیه و ... برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. همچنین برای حضور هیات‌های تجاری چاپ کشورهای منطقه در این نمایشگاه نیز اقداماتی انجام شده است.
 
بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران 8 تا 11 آذر ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 281854