هادیان در گفت‌وگو با ایبنا خبر داد:

انتشار تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
 
 
تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شامل گفت‌وگو با ۴۵ وزیر، معاون وزیر و مدیرحوزه ارتباطات در قالب ۲۲ مجلد منتشر می‌شود.
 
سید جمال هادیان‌طبایی زواره، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: یک‌سال است تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال تهیه و تنظیم است و در آن ۴۵ وزیر، معاون وزیر و مدیر حوزه ارتباطات از ابتدای انقلاب تاکنون مصاحبه تصویری شده است.
 
وی افزود: تمامی این افراد جلوی دوربین رفتند، صحبت‌های آن‌ها مستند شده و قرار است در قالب یک مجموعه ۲۲ جلدی از بهمن ماه امسال منتشر شود.
 
هادیان با اشاره به محتوای این مجموعه توضیح داد: این تاریخ شفاهی مجموعه مستندی دربردارنده تجربه‌های مدیریتی است و در آن به تحولات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از آنالوگ به سمت دیجیتال اشاره شده است.
 
وی با اشاره به دیگر مباحث ارایه شده در این کتاب توضیح داد: علاوه بر تاریخچه این وزارتخانه، فراز و فرودهای مختلف این حوزه مثل جنگ تحمیلی و دوران تحریم نیز در این مجلدات قرار داده شده است و اطلاعات ارزشمندی در اختیار علاقه‌مندان و مدیرانی که به این وزارتخانه‌ها خواهند آمد قرار خواهد داد.
 
هادیان تاکید کرد: ۷۰ درصد پروژه پیش رفته، کار به لحاظ تصویربرداری به اتمام رسیده و در حال تدوین است و اکنون بخش ویرایش، تدوین و انتشار را پیش رو داریم و امیدواریم بهمن ماه امسال نخستین جلد این کتاب منتشر شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 279830