اجرای «تابستانه کتاب» در «دنیای کتاب قم» با 10 درصد بیشتر از تخفیف مصوب

26 تير 1398 ساعت 13:35

مدیر کتابفروشی «دنیای کتاب» قم از اجرای «تابستانه کتاب» در این کتابفروشی با 10 درصد بیشتر از تخفیف مصوبِ این طرح خبر داد.


حسین قوامیان مدیر کتابفروشی «دنیای کتاب» در قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با اشاره به طرح تابستانه کتاب گفت: طرح تابستانه کتاب از 25 تیر تا 3 مرداد در کل کشور برگزار می‌شود که علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند با تخفیف کتاب‌هایشان را تهیه کنند.

قوامیان اضافه کرد: سقف خرید حداکثر 120 هزار تومان است که با ارائه کد ملی استفاده از این تخفیف امکان پذیر است.

مدیر کتابفروشی «دنیای کتاب»  یادآور شد: در کتابفروشی «دنیای کتاب» 60 هزار عنوان کتاب از 1500 ناشر برتر کشور وجود دارد که در 191 موضوع از قبیل دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان و کتابهای تخصصی دسته بندی شده‌اند.

وی یادآور شد: تخفیف‌ها در کل کشور از 15 تا 25 درصد است که دنیای کتاب برای هدیه دادن به دوستداران کتاب 10 درصد بیشتر تخفیف قائل شده است.

قوامیان به علت محدودیت یارانه‌ی خرید کتاب گفت: چون یارانه محدود است تقاضا داریم علاقه‌مندان در روزهای اولیه برای تهیه کتاب مراجعه نمایند. به دلیل برگزاری طرح در تابستان به نظر می‌رسد کتاب‌های رمان و کودک و نوجوان جزء پرفروش‌های ما باشند که ما در این زمینه تمهیدات لازم را تدارک دیده ایم.

به گفته وی، کتابفروشی «دنیای کتاب قم» صبح‌ها از ساعت 10 الی 14 و عصرها از ساعت 17 الی 23 در طرح تابستانه کتاب فعال است.


کد مطلب: 278413

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/shortint/278413/اجرای-تابستانه-کتاب-دنیای-قم-10-درصد-بیشتر-تخفیف-مصوب

ایبنا
  http://www.ibna.ir