۴
 
مدیر نشر ثالث به ایبنا خبر داد:

​افتتاح کتاب‌فروشی جدید ثالث تا دو ماه دیگر/متکی به تجربه 30 ساله خود هستیم

 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
 
 
علی جعفریه با اعلام خبر افتتاح کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث در غرب تهران تا دو ماه آینده، تجربه، علاقه و دانش در حوزه نشر را از عوامل تداوم فعالیت و توان تاسیس کتاب‌فروشی جدید خواند. ‌
 
علی جعفریه، مدیرمسئول انتشارات ثالث در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره تاسیس کتاب‌فروشی جدید این نشر در تهران بیان کرد: این کتاب‌‌فروشی در منطقه 22 و غرب تهران در حال تاسیس است و پیش‌بینی می‌‌شود تا دو ماه دیگر افتتاح شود.

وی درباره ویژگی‌های این کتاب‌فروشی افزود: کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث در فضایی به مساحت 800متر به‌علاوه 300متر کافه ایجاد شده است. کافه از فضای کتاب‌فروشی مستقل و کنار کتاب‌فروشی قرار دارد. بخش ویژه کتاب کودک‌و‌نوجوان و همچنین کتاب‌های مرجع از‌جمله تقسیم‌بندی‌های موضوعی این کتاب‌‌فروشی است.    
 
جعفریه ادامه داد: با آغاز به کار کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث نزدیک به 30 نفر مشغول به کار خواهند شد.
 
مدیرمسئول انتشارات ثالث درباره تاسیس کتاب‌فروشی در شرایط فعلی بازار نشر گفت: ثالث از 30 سال تجربه فعالیت در بازار نشر خود بهره‌ می‌برد؛ علاوه‌براین ناشر برای ادامه حیات خود نیازمند توجه به فروشگاه است. کتاب‌فروشی را باید مانند دیگر مشاغل دید و با دانش و علاقه به فعالیت ادامه داد.
 
جعفریه درباره پیش‌بینی استقبال از این کتاب‌فروشی با توجه به مسافت آن از مرکز شهر بیان کرد: به نظرم اهل فرهنگ از این کتاب‌فروشی استقبال خواهند کرد. می‌بینیم با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی هنوز سالن‌های سینما، تئاتر و همچنین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور مردم پر‌شور است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276148
 


 
پیمان نیکنژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۱۳:۳۳:۳۲
این انتشارات ثالث، کتابی منتشر کرده است با عنوان "حاصل عمر" اثر سامرست موآم، با ترجمۀ عبدالله آزادیان، که در شناسنامه کتاب، چاپ اول ذکر شده است. در صورتی که این کتاب در سال 1343 توسط سازمان کتابهای جیبی به چاپ رسیده بود و نشر ثالث، عیناً متن ترجمه این کتاب را به چاپ رسانده، بی‌آنکه هیچ اشاره‌ای به چاپ پیشین این کتاب کرده باشد. (228678)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۲۲:۰۱:۵۰
اگر ناشر کتاب عوض شود مطابق قوانین ارشاد ناشر باید چاپ اول قید کند (228689)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۱۴:۲۴:۲۵
بالاخره نفهمیدیم وضع نشر ایران خوب است یا بد ؟پس ناشران سود خوبی می برند و این نویسندگان و مترجمان هستند که سرشان بی کلاه می ماند؟!!! (228679)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۰۵ ۱۰:۲۲:۳۸
دوماه دیگر افتتاح می شود؟خوب می ماندی همان دو ماه قبل خبرش را کار می کردی! (228696)