چاپ دهم«خون‌آشام‌ها» در نمایشگاه کتاب تهران

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶
 
 
چاپ دهم«خون‌آشام‌ها» نوشته سیامک گلشیری به سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران رسید.
 
سیامک گلشیری در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، درباره آثارش در نمایضشگاه کتاب تهران توضیح داد: «تصویر دختری در آخرین لحظه» هم آخرین اثر من است که مهر سال گذشته منتشر شد و الان به چاپ چهارم رسیده است و با استقبال زیاد مخاطبان روبه‌رو شد. همچنین چاپ دهم مجموعه «خون‌آشام‌ها» هم منتشر شده و در نمایشگاه‌ عرضه شده است.

وی درباره سه گانه‌ای که در دست نگارش دارد، نیز بیان کرد: دو جلد نخست این مجموعه به پایان رسیده و اواسط جلد سوم هستم. این مجموعه یا به صورت دو جلد در پاییز و یک جلد در نمایشگاه کتاب سال بعد منتشر می‌شود یا هر سه جلد آن در نمایشگاه کتاب 99 عرضه می‌شود.

گلشیری درباره این دوره نمایشگاه کتاب، گفت: باوجود اینکه کتاب‌ها گران شده ولی استقبال بد نبوده و مردم از نمایشگاه استقبال کردند. شاید استقبال به این دلیل باشد که هنوز چاپ‌های قبل کتاب‌ها در بازار موجود است و گرانی کتاب از چند ماه بعد که چاپ‌های جدید وارد بازار می‌شود، بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

این نویسنده نام آشنا  گفت: «رژ قرمز» شامل داستان‌ کوتاه‌های متعدد و حاصل حدود شش سال از زندگی من است. این داستان‌ها حاصل دوره‌های مختلف زندگی من است که با دقت زیاد آن‌ها را برای مخاطبان نوشتم و در سال 1396 از سوی نشر چشمه منتشر شد. اما در نمایشگاه کتاب تهران توزیع نشد و هنوز دلیل ممانعت از حضورش را نمی‌دانم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 275158