دهقانکار در گفت‌وگو با ایبنا:

رفع مشکل سیستم متمرکز فروش با ورود اطلاعات کتاب ناشران

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹
 
 
سخنگوی نمایشگاه کتاب با اشاره به مشکل خریداری کتاب در بخش دانشگاهی و خارجی از طریق سیستم متمرکز فروش گفت: این مشکل به این دلیل رخ داد که ناشران اطلاعات کتاب‌های خود را به سامانه وارد نکرده بودند و به زودی این مشکل رفع می‌شود.
 
ایوب دهقانکار؛ سخنگوی سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: به دنبال بروز مشکل در خریداری کتاب توسط بن‌کارت‌های الکترونیک از طریق سیستم متمرکز فروش متوجه شدیم که اطلاعات کتاب‌ها به سامانه وارد نشده است و عدم خریداری در برخی ساعت‌ها به دلیل وارد نشدن اطلاعات بود.
 
وی ادامه داد: در این زمینه به ناشران مهلت داده‌ایم که اطلاعات کتاب‌هایشان را در سامانه بارگذاری کنند تا دوباره به حالت متمرکز برگردیم.
 
دهقانکار با بیان اینکه این مشکل به زودی رفع می‌شود، گفت: در صورت همکاری ناشران این مشکل زودتر رفع می‌شود و زمینه‌ای ایجاد می‌شود تا تراکنش‌ها روی اطلاعات کتاب‌ها بنشیند.
 
به گزارش ایبنا، روز گذشته سیستم متمرکز فروش کتاب در بخش‌های دانشگاهی و ناشران خارجی با اختلال مواجه شده بود و اکنون این سیستم تا زمان رفع کامل مشکل متوقف شده است.
 
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن؛ توانستن است» تا 14 اردیبهشت 98 هر روز از ساعت 10 تا 20 در مصلای امام  خمینی (ره) برپا است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 274583