نمایشگاه و فروشگاه کتاب شعبانیه در فرهنگسرای گلستان

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
 
 
نمایشگاه و فروشگاه کتاب «شعبانیه» با عرضه بیش از 500 عنوان کتاب هم‌زمان با مناسبت‌های مذهبی اعیاد شعبانیه در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.
 
فاطمه جمالو، مدیر کتابخانه گلستان با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: فرهنگ‌سرای گلستان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه و همزمان با اعیاد شعبانیه، نمایشگاه و فروشگاه موضوعی کتاب «شعبانیه» را با رویکرد گرامی‌داشت مناسبت‌های مذهبی اعیاد شعبانیه برپا می‌کند. 
 
وی افزود: در این زمینه آثار ناشران در نمایشگاه و فروشگاه کتاب «شعبانیه» به نمایش و فروش با هدف تشویق و ترغیب مخاطبان به کتابخوانی و مطالعه گذاشته شده است.
 
جمالو با بیان اینکه تلاش شده است کتاب‌ها برای گروه‌‌های سنی مختلف باشد، گفت: حدود 500 عنوان کتاب عمومی در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال در این نمایشگاه ارائه شده که با 50 درصد تخفیف به فروش گذاشته می‌شود.
 
وی با اشاره به نمایش کتاب‌ در حاشیه فروشگاه کتاب، توضیح داد: نمایش 90 عنوان از کتاب‌های شعبانیه نیز یکی دیگر از اقداماتی است که همزمان با این اعیاد به مخاطبان عرضه می‌شوند و افراد می‌توانند در صورت عضویت در کتابخانه این کتاب‌ها را برای مطالعه به امانت بگیرند.
 
نمایشگاه و فروشگاه کتاب «شعبانیه» که از 20 فروردین فعالیت خود را آغاز کرده تا چهارم اردیبهشت  هر روز از ساعت ۹ تا ۱۹ در  فرهنگ‌سرای گلستان واقع در نارمک، خیابان گلستان، پایین‌تر از میدان هلال احمر برپا است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 274079