«گنجشك هاي جمكران» در نمايشگاه كتاب كودك و نوجوان

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
 
 
انتشارات مسجد مقدس جمكران با كتاب‌هايي در موضوعات مهدويت، سبك زندگي، تاريخ زندگي اهل بيت(ع) و انبيا در نمايشگاه كتاب كودك و نوجوان حضوري فعال دارد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم؛ محمد حسین عالمی مسئول روابط عمومی انتشارات جمکران در گفت وگویی با خبرنگار ایبنا گفت: انتشارات مسجد مقدس جمكران در سال هاي اخير با راه اندازي دفتر كودك و نوجوان با هدف ارتقاء کمی و کیفی آثار در این حوزه و دعوت از کارشناسان، صاحب نظران و مولفان صاحب نام توانسته توليدات خوبي را در حوزه كودك و نوجوان روانه بازار نشر كند.
 
وی افزود: دفتر کودک و نوجوان انتشارات کتاب جمکران با عنوان «گنجشک‌های جمکران» از سال 1394 تاكنون بيش از 138 عنوان کتاب در موضوعات مهدویت، سبک زندگی، آموزش مفاهیم دینی و زندگی، تاریخ اهل‌بیت (ع) و انبیاء منتشر و در اختيار علاقه مندان به كتاب و كتابخواني قرار گرفته است.
 
مسئول روابط عمومی انتشارات جمکران ادامه داد: از جمله قالب‌های موفق این دفتر، قالب داستانی بوده که در این راستا کتاب‌های پرمخاطبی همچون «جایزه تابستانی»، «پرواز با پاراموتوئر را دوست دارم»، «ضامن‌های معتبر»، «روزی که حیوانات جنگل شکایت‌نامه تنظیم کردند»، «حدیث خوبان»، مجموعه «مژده گل»، مجموعه «غیبت پیامبران»، «دیدار با مسجد جمکران»، «محمدجواد و شمشیر ایلیا»، «قلعه محافظین»، «بچه‌های فرات»،‌ «شکل کوسه»، «کی خانم نارنجی رو ناراحت کرد؟» و «دوران زندگی» منتشر شده است.
 
عالمی با  اشاره به اهمیت کتاب کودک و نوجوان گفت: با قدرت در این حوزه ورود پیدا کرده ایم و یکی از محورهای نشر حضور در نمایشگاه های استانی و خارج از استان است. وی ادامه داد:  به همین منظور در نمايشگاه كتاب كودك و نوجوان استان قم نيز حضوري فعال داریم و آخرين كتاب هاي منتشر شده براي كودكان و نوجوانان را در معرض بازديد كتاب دوستان قمي قرار داده‌ایم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270647