عرضه «سیمای افلاکیان» با بسته‌بندی مهمات جنگی در نمایشگاه کتاب کودک

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷
 
 
مجموعه 38 جلدی «سیمای افلاکیان» با موضوع معرفی شهدای دفاع مقدس به کودکان و در بسته‌بندی‌هایی شبیه مهمات جنگی، در نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم، عرضه شد.
 
روح‌الله فراهانی مسئول غرفه انتشارات حدیث نینوا، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با اشاره به اینکه انتشارات «حدیث نینوا» افتخار دارد در حوزه دین و انقلاب اسلامی کتاب‌هایی را برای کودکان و نوجوانان منتشر و عرضه کند، گفت: این انتشارات با 450 عنوان کتاب در دومین نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان استان قم در خدمت علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است. 
 
فراهانی ادامه داد: این انتشارات به تازگی مجموعه 38 جلدی «سیمای افلاکیان» با موضوع معرفی شهدای دفاع مقدس به کودکان را منتشر کرده و در بسته‌بندی شبیه مهمات جنگی به صورت جذاب ارائه شده است. 
 
مسئول غرفه انتشارات حدیث نینوا افزود: مجموعه 25 جلدی بانوان نمونه با موضوع معرفی بانوان برتر که در قرآن کریم نیز به برخی از آنها اشاره شده نیز به تازگی منتشر شده که در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
 
فراهانی گفت: 14 بازی مذهبی از جمله سفر به کربلا، بزرگ مرد کوچک و ... در این نمایشگاه عرضه شده است که بازدیدکنندگان می‌توانند محصولات ما را با تخفیف 40 درصدی علاوه بر تخفیفی که نمایشگاه در نظر گرفته تهیه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270538