​ایرانی به ایبنا خبر داد:

برگزاری هفتمین نمایشگاه صنعت چاپ مشهد در بهمن‌ماه

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲
 
 
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و بسته‌بندی مشهد ۹ تا ۱۲ بهمن در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.
 
حامد ایرانی؛ مدیرعامل شرکت برساز رویداد پارس مجری برگزاری نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: امسال هفتمین نمایشگاه صنعت چاپ، بسته‌بندی و کارتن‌سازی هم‌زمان با نمایشگاه تخصصی تبلیغات و تابلوسازی برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: 65 شرکت فعال در حوزه‌های مختلف چاپ، بسته‌بندی و تبلیغات در این نمایشگاه حضور دارند و جدیدترین دستاوردهای و توانمندی‌های خود را در این عرصه‌ها به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.
 
ایرانی با بیان اینکه نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۸۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد، گفت: استان‌های مختلفی در برگزاری نمایشگاه مشارکت دارند که شامل خراسان رضوی، گیلان، تهران، البرز، قزوین، مازندران، اصفهان، خراسان شمالی و فارس هستند.
 
وی همچنین به بعد بین‌المللی و حضور هیات تجاری این نمایشگاه هم اشاره کرد و توضیح داد: قرار است هیات‌های تجاری مختلفی از کشورهای افغانستان وآذربایجان در نمایشگاه حضور داشته باشند و با تاجران و شرکت‌های مختلف درباره توسعه روابط و گسترش همکاری‌ها تبادل و رایزنی داشته باشند.
 
ایرانی همچنین به زمینه فعالیت‌های شرکت‌کنندگان نمایشگاه نیز گفت: شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند در حوزه‌های مختلفی مشغول به کار هستند که شامل چاپ، بسته‌بندی، کارتن، تبلیغات و کارتن‌سازی می‌شوند و بخش‌های مختلفی را در زیرمجموعه خود دارند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270400