رئیس تعاونی ناشران استان قم به ایبنا خبر داد؛

عرضه 18 هزار کتاب در نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
 
 
رئیس تعاونی ناشران استان قم از برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم در بازه زمانی 21 تا 28 دی ماه در قم خبر داد.
 
سید‌محمود حسینی، رئیس تعاونی ناشران استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، عنوان کرد: بعد از اولین دوره نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در سال 91 امسال برای دومین سال نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با همکاری اتحادیه و تعاونی ناشران قم و با همکاری برپا خواهد شد.
 
رئیس تعاونی ناشران استان قم گفت:‌ در این نمایشگاه 110 ناشر از سراسر کشور حضور خواهند داشت و از طرف وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم 3 میلیارد ریال بن خرید کتاب به عنوان یارانه کتاب در اختیار خانواده‌های علاقه مند به کتاب قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه جدای از بن خرید اختصاص یافته 150 تا 200 میلیون تومان هزینه برداشته، از خانواده‌ها خواست فرصت به وجود آمده را از دست ندهند و همراه با فرزندانشان در نمایشگاه حضور پیدا کنند.
 
حسینی با اشاره به عدم امکان خرید بن توسط کودکان و نوجوانان در نمایشگاه‌های استانی و طرح‌های مشابه افزود: به دلیل اختصاصی بودن نمایشگاه همه افراد خانوداه اعم از کودک و بزرگسال می‌توانند با مراجعه به بانک شهر از این مزایا استفاده کنند و هیچ محدودیت سنی برای استفاده از بن خرید وجود ندارد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270286