ثبت‌نام شانزدهمین نمایشگاه کتب کاربردی آغاز شد

از 27 تا 30 آبان ماه در تالار علامه امینی
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
 
 
ثبت‌نام ناشران برای حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی آغاز شد و ناشران می‌توانند تا جمعه 18 آبان در سایت انجمن ناشران بین‌الملل ثبت‌نام کنند.
 
سعید عابدینی؛ مدیرعامل انجمن فرهنگی ناشران بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: ثبت‌نام از نمایندگان ناشران خارجی از پنجشنبه 10 آبان آغاز شده است و جمعه 18 آبان به پایان می‌رسد.
 
وی افزود: این نمایشگاه امسال برای پنجمین سال متوالی در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و فضایی در حدود 500 مترمربع برای عرضه جدیدترین کتاب‌های دانشگاهی خارجی را مهیا می‌کند.

عابدینی با بیان اینکه در دسترس قرار دادن کتاب‌های زبان اصلی برای جامعه دانشگاهی از جمله اهداف این نمایشگاه به شمار می‌آید، توضیح داد: برگزاری این نمایشگاه با هدف دسترسی آسان‌تر دانشجویان و استادان دانشگاه به منابع و کتاب‌های زبان اصلی پیش‌بینی شده‌ است.
 
وی یادآور شد: کتاب‌هایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود از جدیدترین منابع و کتاب‌های علمی و دانشگاهی است که موضوعات مختلفی را شامل می‌شود.

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی 27 تا 30 آبان ماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267059