در آبان ماه؛

هیات تجاری ایران در نمایشگاه چاپ شانگهای شرکت می‌کند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱
 
 
جمعی از چاپخانه‌داران ایرانی برای بررسی جدیدترین فناوری‌های چاپ در قالب هیات تجاری به هفتمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شانگهای در چین می‌روند.
 
مسعود فرشی‌فرید؛ سرپرست هیات تجاری عازم به نمایشگاه شانگهای در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شانگهای یکی از مهمترین رویدادهای صنعت چاپ در چین به شمار می‌آید که نوآوری، توسعه این صنعت در برابر پیشینه تسریع انتشار اطلاعات و توسعه چاپ سبز را مورد توجه قرار می‌دهد.
 
وی افزود: این رویداد، دستاوردها و روند پیشرفت صنعت چاپ در سال‌های اخیر و همچنین قدرت فناوری چاپ را به نمایش می‌گذارد و هر ساله جمعی از تجار فعال در حوزه چاپ و بسته‌بندی در این نمایشگاه حضور دارند.
 
فرشی‌فرید با بیان اینکه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی چین جایگاه خوبی برای صنعت جهانی چاپ است، عنوان کرد: نمایش جدیدترین دستگاه‌های صنعت چاپ، تبادل اطلاعات و انجام معاملات از جمله ویژگي‌های این نمایشگاه است که در آستانه تبدیل شدن به یک رویداد بین‌المللی موفق در میان رویدادهای صنعت چاپ چین و سراسر آسیا قرار دارد.
 
وی تاکید کرد: صنعت چاپ در دنیای امروز با چالش‌های جدیدی مواجه است زیرا تجهیزات و فناوری‌های قدیمی با مانع روبه‌رو می‌شوند، به همین دلیل به پیشرفت و توسعه‌های جدید نیاز دارند. هرچند فناوری‌ها و نرم‌افزارهای جدید دستخوش پیشرفت و توسعه جدید شده‌اند تا توسعه بازار و ارتباطات صنعت چاپ، سرعت بیشتری بگیرد.
 
فرشی‌فرید با اشاره به حضور جمعی از متخصصان و فعالان صنعت چاپ کشور در این نمایشگاه، توضیح داد: در این نمایشگاه نمایندگانی در حوزه‌‌های مختلف نرم‌افزار و تجهیزات پیش از چاپ، تجهیزات چاپ، تجهیزات چاپ و بسته‌بندی، تجهیزات آماده‌سازی، تزیین و لمینیت‌کاری پس از چاپ، قطعات، اجزاء و تجهیزات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ و مواد مصرفی چاپ نظیر کاغذ، جوهر، صفحه، روکش و پرینت حضور دارند.
 
هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شانگهای (all in print) دوم تا ششم آبان (24 تا 29 اکتبر) در شهر شانگهای برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265747