آیدا اخلاقی در گفت‌وگو با ایبنا:

طرح ویژه کتابفروشی «همیشه» برای کودکان کار

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
 
 
کتابفروشی «همیشه» با همکاری خانه خورشید طرحی ویژه برای تهیه لوازم‌التحریر مورد نیاز کودکان کار برگزار می‌کند.
 
آیدا اخلاقی؛ سرپرست کتابفروشی همیشه با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: كتاب‌فروشي «هميشه» با هماهنگي و همياري خانه خورشيد، در طرحي ويژه به مناسبت شروع ماه مهر برنامه‌ای برای کودكان در معرض آسيب برگزار می‌کند.
 
وی افزود: در این طرح که در آستانه آغاز سال تحصیلی اجرا می‌شود، كالاهاي مورد نياز كودكان را با 10درصد تخفيف ويژه ارائه مي‌شود و بسته‌هایی جمع‌آوری شده و به خانه خورشيد ارسال می‌شود تا ميان كودكان توزيع شود.
 
اخلاقی با بیان اینکه كمتر از 10 روز به شروع سال تحصیلی جديد باقي مانده است، عنوان کرد: بسياري از كودكان از دل‌مشغولی‌های کودکانه‌ اين روزها دورمانده‌اند و دنیا برای همه‌ کودکان این دیار رنگ و بوی يكساني ندارد و امسال كودكان بيشتري از حال و هواي بوي ماه مهر دور مانده‌اند.
 
وی تاکید کرد: هزینه هر بسته‌ هدیه برای کودکان مقطع ابتدایی ۴۰ هزار تومان و نوجوانان دبیرستانی ۵۰ هزار تومان است و این بسته‌ها شامل دفتر،‌ مداد سیاه، نقاله و خط‌کش، پاک‌کن، خط‌کش،‌خودکار و جامدادی و برای دو گروه دبیرستان و دبستان پیش‌بینی شده‌ است.

سرپرست کتابفروشی همیشه با ارائه توضیحی در این زمینه گفت: اين طرح با هدف حمایت از کودکان کار و ایجاد فضای عدالت‌آمیز آموزشی از امروز 25 شهریور تا ۶ مهرماه در كتابفروشي هميشه اجرا مي‌شود.

کتابفروشی همیشه واقع در شهرک غرب، خیابان ایران زمین، مرکز خرید گلستان، واحد ۱۱۲ قرار دارد. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265394