«یافته‌های اتفاقی» در راه کتابفروشی‌ها است

سومین کتاب دنیل افری در مراحل پایانی ویراستاری است
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
 
 
مهناز مقدسی ویراستار مجموعه کتاب‌های دنیل افری پزشک نویسنده آمریکایی گفت: کتاب «یافته‌های اتفاقی» نوشته دنیل افری با ترجمه افروز معتمد در مراحل پایانی ویراستاری قرار دارد و به زودی روانه بازار نشر خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مهناز مقدسی ویراستار مجموعه کتاب‌های دنیل افری با ترجمه افروز معتمد؛ از اتمام ترجمه جلد سوم کتاب‌های این نویسنده خبر داد و گفت: جلد سوم مجموعه کتاب‌های دنیل افری با عنوان اصلی «یافته‌های اتفاقی» که به تازگی از سوی افروز معتمد ترجمه شده در مراحل پایانی ویراستاری قرار دارد.
 
وی در ادامه افزود: هنوز تصمیم جدی برای تغییر عنوان کتاب نگرفته‌ایم اما به احتمال زیاد عنوان دیگری را برای آن انتخاب خواهیم کرد.
 
 مقدسی با اشاره ترجمه کتاب‌های دنیا افری(نویسنده) در ایران گفت: دنیل افری از پزشکان و نویسندگان پرسابقه ایالات متحده آمریکا است که کتاب‌های وی طرفداران زیادی در این کشور دارد. وی به مسائلی درباره پزشکی می‌پردازد که اغلب مردم با آن درگیر هستند. با توجه به استقبالی که از کتاب‌ این نویسنده با عنوان «آنچه شما می‌گویید، آنچه پزشک می‌شنود» در ایران شد، افروز معتمد (مترجم) آن تصمیم به ترجمه جلد دوم و سوم آثار افری با عناوین «نیمه پنهان پزشک» و«یافته‌های اتفاقی» پرداخت.
 
مقدسی درباره کتاب «یافته‌های اتفاقی» گفت: معتمد مدتی پیش ترجمه جلد سوم این کتاب را به اتمام رساند و درحال حاضر مراحل پایانی ویراستاری را می‌گذراند. این کتاب‌ هم مانند دو جلد گذشته گردآوری مجموعه تجربه‌ها و داستان‌های اشخاصی است که خاطرات خود را در اختیار نویسنده قرار داده‌اند. در این کتاب افراد به طور اتفاقی متوجه بیماری خود می‌شوند و بدون هیچ درد و ناراحتی جسمی و برای مقاصد مختلف وقتی آزمایش می‌دهند، متوجه می‌شوند که دچار بیماری‌ خاصی هستند.
 
مقدسی خاطرنشان کرد: تخمین می‌رود این اثر تا آبان یا آذر ماه سال جاری پس از انجام مراحل قانونی از سوی نشر قطره روانه بازار نشر شود.
 
وی ادامه داد: لازم به ذکر است که جلد دوم در اوایل تابستان امسال با عنوان«نیمه پنهان پزشک» از سوی نشر قطره منتشر شد که در ماه جاری به چاپ دوم رسید.
 
این ویراستار درباره برگزاری مراسم رونمایی و نقد و بررسی از کتاب «نیمه پنهان پزشک» گفت: به طور قطع در مهر ماه سال جاری در شهر کتاب مرکزی مراسم رونمایی و جلسه نقد بررسی از کتاب «نیمه پنهان پزشک» برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265276