«شستن ظرف‌ها با من» به قلم میثم رشیدی چاپ می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
 
 
کتاب «شستن ظرف‌ها با من!» مجموعه‌ای از یادداشت‌های پراکنده میثم رشیدی مهر‌آبادی به زودی از سوی نشر مجنون منتشر می‌شود.
 
میثم رشیدی مهرآبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر گفت: کتاب «شستن ظرف‌ها با من!» شامل یادداشت‌های پراکنده‌ای است که در چند سال گذشته نوشته‌ام و تصمیم گرفتم برای ماندگار کردن آن‌ها و ارائه یکجا به مخاطبان، آن را در قالب کتاب منتشر کنم.
 
وی افزود: پراکنده بودن یادداشت‌ها در فضای مجازی باعث می‌شود مخاطبان به راحتی از کنار آن‌ها بگذرند در حالی که برای نوشتن آن‌ها، هزینه‌های فکری زیادی پرداخت شده و تبدیل آن‌ها به کتاب، گامی برای تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب است.
 
رشیدی مهرآبادی با اشاره به دیگر بخش‌های این کتاب، توضیح داد: با توجه به تنوع یادداشت‌ها، برخی سروده‌های اخیرم که آن‌ها هم در موضوع، تنوع داشتند را به انتهای کتاب اضافه کردم و امیدوارم علاوه بر سرگرمی، مورد استفاده مخاطبان هم قرار بگیرد.
 
وی یادآور شد: مطالب این کتاب در فاصله دی ماه سال ۱۳۹۴ تا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ نگاشته شده‌اند و در بخش اشعار نیز یکی از کارها در مردادماه امسال سروده شده است.
 
رشیدی مهرآبادی همچنین درباره آثاری که اکنون مشغول کار بر روی آن‌هاست نیز توضیح داد: اکنون مشغول نگارش و بازنویسی خاطرات جانباز عبدالعلی یزدانیار در قالب کتاب هستم و تحقیقات مربوط به زندگی شهید مرتضی زهره‌وند نیز برای نگارش کتابی در این زمینه را آغاز کردم.


 
در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «برخی آٰرزوهایی که در این یادداشت‌ها می‌خوانید، تباه شده‌اند؛ تعدادی از افراد تغییر کرده‌اند؛ بعضی‌ ‍‍پیشنهادها قیمی شده‌اند و در گذر همین چند سال، می‌شود به سرعت بالای تحولات پی برد.»
 
از رشیدی مهرآبادی پیش ازاین کتاب‌هایی مثل «باران»، «سیبی که آقا به ما داد»، «معلم شهر»، «حاجی فیروز» و «خیابان تبریز» به چاپ رسیده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265193