بکایی به ایبنا خبر داد:

اساسنامه تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران تغییر می‌کند/ در انتظار نظر کارگروه حقوقی اتحادیه هستیم

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
 
 
بازرس تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران با اشاره به وضعیت برگزاری مجمع عمومی این تعاونی گفت: هیات مدیره تعاونی اکنون در انتظار اعلام نظر کارگروه حقوقی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برای بررسی و اعلام نظر درباره تغییرات مفاد اساسنامه است تا بلافاصله نسبت به دعوت مجمع عمومی فوق‌العاده برای تصویب تغییرات در اساسنامه اقدام کند.
 
عبدالناصر بکایی؛ بازرس تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: با توجه به مصوبه مجمع عمومی سالیانه در 26 تیر ماه درباره تغییر برخی از مفاد اساسنامه، هیات مدیره تعاونی در تاریخ ۳۰ تیر طی نامه‌ای اعلام نظر از اعضا را طی مدت ۱۰ روز درخواست کرد.
 
وی افزود: به درخواست تعدادی از اعضای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران که عضو شرکت تعاونی نیز هستند از هیات مدیره تعاونی، ۱۵ مرداد ماه طی نامه رسمی اساسنامه را برای بررسی و اعلام نظر کارگروه حقوقی اتحادیه ناشران و کتابفروشان به رییس اتحادیه ارسال کردیم.
 
بکایی با اشاره به علت این اقدام توضیح داد: این اقدام با این هدف انجام شد تا کارگروه حقوقی بررسی و نظریه خود را به تعاونی ناشران و کتابفروشان اعلام و هیات مدیره بر اساس تغییرات و بررسی کارگروه نسبت به دعوت مجمع فوق‌العاده اقدام کند.
 
به گفته وی، اکنون هیات مدیره تعاونی در انتظار اعلام نظر کارگروه حقوقی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران است تا پس از دریافت نظر کارگروه، بلافاصله نسبت به دعوت مجمع عمومی فوق‌العاده برای تصویب تغییرات در اساسنامه اقدام کند.
  
به گزارش ایبنا، تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران حدود ۶۳۰ عضو دارد و اکنون محمدمهدی داوودی پور به عنوان مدیرعامل و ارشد عین‌اللهی، فواد صبوری، محمدعلی مرعشی و ناصر بخشی اعضای هیات مدیره و عبدالناصر ناظم بکایی، مرتضی آخوندی و میثم حصارکی بازرسان تعاونی هستند.
 
جمع تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران روز ۲۶ تیر ماه در محل تعاونی برگزار شد اما انتخابات این تعاونی به علت عدم حد نصاب ثبت‌نام نامزدهای انتخابی انجام نشد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264216