رئیس جایزه مهرگان در گفت‌وگو با ایبنا خبرداد:

اتمام جمع‌آوری کتاب‌های حوزه دانش از سوی دبیرخانه مهرگان علم

شروع ارزیابی کتاب‌های حوزه دانش در مهرگان علم تا یک ماه آینده
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹
 
 
علیرضا زرگر درباره جمع‌آوری آثار علمی برای نوزدهمین و بیستمین دوره جایزه مهرگان علم گفت: کتاب‌های حوزه دانش توسط دبیرخانه مهرگان علم در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران جمع‌آوری شدند و در مسیر ارزیابی قرار گرفتند.
 
علیرضا زرگر، رئیس جایزه مهرگان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از جمع‌آوری نسخه‌های کتاب‌های حوزه علم برای نوزدهمین جایزه مهرگان علم خبر داد و گفت: تمام کتاب‌های حوزه دانش با محوریت محیطزیست از نمایشگاه کتاب تهران توئسط همیاران جایزه مهرگان جمع‌آوری شده است.
 
زرگر افزود: در کل پنج نفر از هم‌یاران جایزه مهرگان در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران کتاب‌ها را در حوزه ادبیات و دانش جمع‌آوری کردند که دو تن از آ‌ن‌ها مسئولیت گردآوری کتاب‌ها در حوزه دانش با محوریت محیطزیست را داشتند.
 
وی با اشاره سال تالیف کتاب‌های جمع‌آوری شده گفت: در نمایشگاه کتاب امسال کتاب‌های تالیفی سال 96 گردآوری شده است و عمده کتاب‌های تالیفی سال 97 با ارتباط با ناشران و ارسال کتاب از سوی آن‌ها و نمایشگاه کتاب سال آینده جمع‌آوری خواهد شد.
 
به گفته زرگر افرادی که مسئولیت جمع‌آوری کتاب از نمایشگاه‌ سی‌ویکم را داشتند ابتدا با بررسی کتاب‌های منتشر شده در سال 96 از غرفه کارنامه نشر خانه کتاب و اطلاع از محتوای تولید شده، به جمع‌آوری آن اقدام می‌کردند.
 
رئیس جایزه مهرگان گفت: لازم به ذکر است که محوریت موضوعی علم برای همه است و دبیرخانه مهرگان علم نگاه تخصصی به کتاب‌های این حوزه ندارد و اطلاع دقیق کتاب‌های جمع‌آوری شده در یک ماه آینده اعلام خواهد شد؛ همچنین تا پایان تیرماه ناشران مهلت دارند که سه نسخه از این کتاب‌ها را برای دبیرخانه جایزه مهرگان علم بفرستند.
 
گفتنی است فراخوان نوزدهمین و بیستمین دوره جایزه مهرگان اردیبهشت ماه سال جاری در سایت خبرگزاری کتاب ایران منتشر شده و توضیحات کامل این فراخوان در لینک زیر آمده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261301