امیرزاده با اشاره به حضور مقام معظم رهبری در نمایشگاه کتاب:

حضور مقام معظم‌ رهبری پایانی خوب برای نمایشگاه 31 بود

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
 
 
سخنگوی سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به ثمرات بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب تهران، گفت: حضور مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب را پایانی خوب برای سی‌و‌یکمین نمایشگاه کتاب تهران قلمداد می‌کنیم و حتما این نکته را در نظر داریم که مورد عنایت ایشان قرار گرفته‌ایم.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، همایون امیرزاده؛ سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید صبح امروز مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب گفت: حضور مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب تهران، می‌تواند دستاوردهای خوبی را برای این نمایشگاه و حوزه نشر داشته باشد، این که عالی‌ترین مقام کشور توجه ویژه‌ای به موضوع کتاب و کتابخوانی و به‌خصوص نمایشگاه کتاب تهران دارد، نشان‌دهنده دغدغه‌های اصولی معظم‌له در حوزه نشر به شمار می‌آید.
 
وی ادامه داد: در این دیدار که در فضای صمیمی صورت گرفت، این فرصت به وجود آمد که بخشی از ناشران بخش عمومی بازدید شوند و تازه‌ترین تولیدات حوزه نشر بی‌واسطه توسط ایشان ملاحظه شود.
 
امیرزاده با بیان اینکه هماهنگی برای حضور رهبری در ساعت‌های پایانی شب گذشته آغاز شد، گفت: بازدید ایشان از ساعت 9:45 دقیقه صبح امروز و قبل از شروع ساعت فعالیت نمایشگاه با بازدید از راهروهای 29، 30 و 31 شروع شد و با بازدید از برخی غرفه‌ها ادامه پیدا کرد.
 
وی یادآور شد:‌ پربسامدترین موضوعات در حوزه کتاب و کتابخوانی، توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است و علاقه‌مندی شخصی ایشان به حوزه کتاب و کتابخوانی و رصد و دیدبانی درست این حوزه توانسته است مسائل مختلف حوزه نشر را تبیین کند.
 
سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین درباره تاثیر مکان برگزاری نمایشگاه سی و یکم بر حضور معظم‌له در این رویداد فرهنگی نیز گفت: علت حضور یا عدم حضور مقام معظم رهبری در نمایشگاه کتاب تهران موضوعی است که از طریق دفتر ایشان اعلام می‌شود و ما به عنوان میزبان نمایشگاه کتاب، هرگاه ایشان به نمایشگاه قدم‌رنجه می‌فرمایند باعث ایجاد روحیه مضاعف در دست‌اندرکاران و ناشران می‌شود.
 
وی یادآور شد: ما حضور مقام معظم رهبری را به عنوان یک پایان خوب برای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قلمداد می‌کنیم و حتما این نکته را در نظر می‌گیریم که مورد عنایت مقام معظم رهبری قرار گرفتیم.
 
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 22 اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 20 در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261026