​منصور علیمرادی در گفت‌وگو با ایبنا:

رمان جدیدم را بیش از 10 بار ویراستاری کردم

12 ارديبهشت 1397 ساعت 19:23

منصور علیمرادی که چاپ سوم رمان «ماه تاریک»اش برای نمایشگاه امسال در ظاهری جدید و توسط ناشری دیگر منتشر شده است، خبر از انتشار رمان جدیدش تا پایان سال 97 داد، رمانی که به گفته خودش بیش از 10 بار توسط خودش ویراستاری شده است.


منصور علیمرادی که امروز در نمایشگاه کتاب تهران حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: چاپ سوم رمان «ماه تاریک»، توسط انتشارات نیماژ راهی بازار نشر شده است، رمانی که در سال 93 برگزیده جایزه ادبی هفت اقلیم شد. واقعیت این است که چاپ اول و دوم این کتاب در نشر روزنه منتشر شد و من از شرایط چاپ آن بسیار راضی بودم اما به دلایلی تصمیم گرفتم که چاپ سوم در نیماژ منتشر شود.
 
وی ادامه داد: داستان این رمان در بلوچستان و سرزمین‌های جنوب اتفاق می‌افتد و خواننده این فضا و محیط را از ابتدای داستان تا انتهای کتاب احساس می‌کند. در این مکان چند داستان عاشقانه نیز رخ می‌دهد و مخاطب با فضای جذابی روبه‌رو می‌شود.
 
این نویسنده کرمانی در توضیح اثر جدیدش گفت:‌ رمان دیگری دارم که به زودی منتشر خواهد شد و من بسیار به آن علاقه دارم و به اعتقاد خودم، این بهترین اثر منضور علیمرادی است. این اثر تا به امروز بیش از 10 بار توسط خودم ویرایش شده است و وسواس بسیار زیادی را صرف آن کردم.

علیمرادی در پایان اظهار کرد:‌ قرارداد این اثر نیز با نشر نیماژ بسته شده و به احتمال زیاد این کتاب تا پایان سال 97 راهی بازار نشر خواهد شد. درباره موضوع کتاب فعلا حرفی نمی‌زنم اما می‌دانم که برای نام کتاب هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ام و کتاب فعلا نامی ندارد.
 


کد مطلب: 260469

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/shortint/260469/رمان-جدیدم-بیش-10-بار-ویراستاری-کردم

ایبنا
  http://www.ibna.ir