مشاوران مالیاتی، تامین اجتماعی و حقوقی در اتحادیه لیتوگرافان

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
 
 
رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران از حضور سه مشاور مالیاتی،‌ تامین اجتماعی و حقوقی در این اتحادیه برای حل مشکلات صنف خبر داد و گفت: این مشاوران هر هفته با حضور در دفتر اتحادیه درباره مشکلات مربوط به حوزه بیمه، مسائل حقوقی و مالی اعضا مشاوره می‌دهند.
 
احمد ابوالحسنی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به فعالیت‌های صنفی اتحادیه لیتوگرافان عنوان کرد:‌ بخش زیادی از اعضای اتحادیه در زمینه پرداخت مالیات با مشکلات زیادی روبرو هستند و در این زمینه نیاز به یک مشاور در این زمینه ضروری بود.
 
وی افزود: محمود رخشانفر یک ماهی است که به عنوان مشاور مالیاتی در این اتحادیه به اعضا مشاوره می‌دهد و اعضا می‌توانند در تماس تلفنی از ساعت و روز حضور وی در اتحادیه مطلع شوند.
 
ابوالحسنی همچنین درباره حضور جواد پورآخوندی در سمت مشاور تامین اجتماعی در اتحادیه لیتوگرافان، گفت: بخشی از فعالان صنفی ما نیز درباره بیمه مشکلات کارگران مجموعه‌های خود مشکلاتی داشتند که نمی‌دانستند چطور برطرف کنند.
 
وی تاکید کرد:‌ در این زمینه نیاز به یک کارشناس و مشاور حوزه بیمه و تامین اجتماعی برای حل مشکلات و مسائل کارمندان احساس می‌شد و در این مدت اقدامات خوبی شده است.
 
ابوالحسنی همچنین درباره برخی مشکلات حقوقی اعضای اتحادیه نیز توضیح داد:‌ رضا نیک‌منش؛ مشاور حقوقی در یک ماه اخیر با حضور در اتحادیه لیتوگرافان برخی پرونده‌های حقوقی اعضای صنف را پیگیری کرده است. 

اتحادیه لیتوگرافان تهران از سال 1352 فعالیت‌های خود را آغاز کرده است و بیش از 700 نفر در این اتحادیه صنفی عضویت دارند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257685