رئیس شورای برنامه ریزی خبر داد:

معاونت فرهنگی در حال بررسی گزینه‌های پیشنهادی کمیته‌های نمایشگاه کتاب

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
 
 
حسین معینی؛ رییس شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنفی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به بررسی افراد پیشنهادی برای تصدی کمیته‌های نمایشگاه، گفت: رایزنی با افراد انتخاب شده و پیشنهادی در دفتر معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال پیگیری است.
 
حسین معینی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، عنوان کرد: اسامی افراد انتخاب شده در هفته گذشته به دفتر معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است و منتظر پاسخ معاونت پس از رایزنی با این افراد هستیم.

وی افزود: همچنین باید هفت نماینده باید به نمایندگی از شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنفی سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای حضور در دو کارگروه و یک کمیسیون معرفی شوند تا کارهای بعدی نمایشگاه شکل گیرد.
 
وی ادامه داد: در این زمینه تعیین دو نفر نماینده در کارگروه تدوین و بررسی مقررات نمایشگاه و دو نماینده در کارگروه بررسی طرح‌ها و برنامه‌ها از جمله اولویت‌های شورا به شمار می‌آید.
 
معینی با اشاره به دیگر برنامه این شورا توضیح داد: سه نماینده نیز باید برای حضور در کمیسیون معاملات سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی شوند که در نشست این هفته  شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنفی آن را پیگیری خواهیم کرد.
 
به گزارش ایبنا، با توجه به مصوبه ستاد اجرایی نمایشگاه هرگونه درآمد و هزینه بدون طی سیر مقررات اداری مربوط و بدون تصویب در کمیسیون معاملات، خلاف و غیر قابل تایید است و در این کمیسیون چنین مواردی ذکر می‌شود. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257435