پیشنهاد مطالعه آخر هفته شریفیان:

«راز نوشتن» را بخوانید

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
 
 
روح‌انگیز شریفیان، نویسنده و مترجم، برای مطالعه آخر هفته کتاب «راز نوشتن» نوشته استیفن کینگ را به مخاطبان پیشنهاد داد و گفت: کینگ به تمام معنا نویسنده‌ای چیره دست است.
 
روح‌انگیز شریفیان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) برای مطالعه آخر هفته کتاب «راز نوشتن» را به مخاطبان پیشنهاد داد و گفت: «راز نوشتن» کتابی است از استیفن کینگ که با ترجمه علی حاجی قاسم از سوی نشر نگاه منتشر شده است.
 
وی درباره نویسنده این کتاب توضیح داد: استیفن کینگ را کسانی که اهل کتاب هستند می‌شناسند. او نویسنده داستان‌های ترسناک و بسیار دلهره‌آور است که هرکسی نمی‌پسندد. از روی رمان‌های او فیلم‌های موفقی ساخته شده که آن فیلم‌ها را هم خیلی‌ها نمی‌بینند.
 
خالق رمان «آخرین رویا» در ادامه یادآور شد:  اما در این نویسنده خلاق و موفق جنبه دیگری هست که به شناختنش می‌ارزد. او به تمام معنا نویسنده‌ای چیره دست است. داستان‌های کوتاهی دارد که با بهترین داستان‌های جهان برابری می‌کنند.
 
شریفیان بیان کرد: اما صحبت ما در اینجا از کتابی است که  استیفن کینگ درمورد رمز و راز نویسندگی و این که خودش چه می‌کند و اگر شما بخواهید نویسنده شوید چه می‌توانید کنید، نوشته است. «راز نوشتن» کتابی است نیمه زندگی‌نامه، با نثری صمیمی و زیبا، داستانی دلنشین و جذاب که سخت می‌شود زمینش گذاشت. 
مترجم کتاب «کودکی در دوردست» خطاب به مخاطبان گفت: اگر دوستدار کتاب خوب هستید و اگر می‌خواهید نویسنده شوید این کتاب که ترجمه‌ای بسیار روان و دقیق دارد را مطالعه کنید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255086