سروش صحت: مجله داستان کارهای شایسته‌ای در حوزه داستان‌‌نویسی انجام داده است

 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۹
 
 
سروش صحت، بازیگر، نویسنده و کارگردان کشورمان گفت: مجله داستان در سال‌های گذشته فعالیت‌های خوبی در حوزه داستان نویسی انجام داده که جشنواره داستان تهران بهترین آن‌ها بوده است.
سروش صحت: مجله داستان کارهای شایسته‌ای در حوزه داستان‌‌نویسی انجام داده است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، سروش صحت، نویسنده و کارگردان توانمند کشورمان در دومین جشنواره «داستان تهران» به عنوان مهمان ویژه حضور داشت. این هنرمند در حاشیه مراسم به خبرنگار ایبنا گفت: به عنوان یک نویسنده و برای حمایت و تشویق نویسندگان جوان در این مراسم حاضر شدم زیرا به نحوه کار مجله داستان بسیار علاقمند هستم و همیشه آن را مطالعه می کنم.

وی ادامه داد: مجله داستان مجله بسیار خوبی است و در سال های گذشته فعالیت‌های مناسبی را در زمینه کاری خود انجام داده است که برگزاری جشنواره داستان تهران بهترین آن‌ها بوده و بدون شک می توان گفت که در دومین سال برگزاری خود، اعتبار خوبی را نزد اهل قلم کسب کرده است.

صحت در پایان صحبت‌هایش با اشاره به مراسم اختتامیه دومین جشنواره داستان تهران گفت: جشنواره خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم که این جشنواره ادامه داشته باشد و هر سال علاقه‌مندان بیشتری را به خود جذب کنند چرا که مجله داستان و جشنواره داستان تهران پتانسیل‌های بسیار بالایی دارند.
 
مراسم اختتامیه دومین جشنواره «داستان تهران» عصر روز پنجشنبه سوم دی ماه با حضور مهدی ذاکری، مدیرعامل موسسه فرهنگی همشهری، مینا فرشیدنیک، سردبیر ماهنامه داستان همشهری، سروش صحت، هنرمندان و اصحاب رسانه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 231394