«مدیریت پروژه و اخلاق» نخستین گام انتشارات دانشگاه پارس

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۳
 
 
دانشگاه معماری و هنر پارس، هفته آینده نخستین کتاب خود را با عنوان «مدیریت پروژه و اخلاق» به قلم مشترک محمود گلابچی و مجتبی امیری، به بازار نشر عرضه خواهد کرد.
 
مجید جهانی، مدیر اجرایی انتشارات دانشگاه هنر ومعماری پارس در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از انتشار نخستین کتاب این دانشگاه در هفته آینده خبر داد و اظهار کرد:«مدیریت پروژه و اخلاق» در 10 فصل به قلم دکتر محمود گلابچی، مدیرمسئول انتشارات دانشگاه پارس و مهندس مجتبی امیری، هفته آینده راهی بازار نشر خواهد شد.
 
وی افزود: موضوع این کتاب درباره جایگاه و پیاده‌سازی اخلاق در مدیریت انواع پروژه‌ها و در راستای شعار دانشگاه پارس «پارس، برآمدی از پویایی، استواری، راستی، سربلندی» است.
 
جهانی در ادامه در معرفی فصل‌های کتاب گفت: «مبانی و مفاهیم اخلاق»، «اخلاق در سازمان»، «ابزارهای مدیریت اخلاق»، «ضرورت اخلاق برای مدیریت پروژه»، «عوامل اصلی بروز معضل‌های اخلاقی در پروژه»، «تاثیر اخلاق بر پروژه»، «حاکمیت پروژه و اخلاق» ، «پروژه‌های بین‌المللی و اخلاق»، «اخلاق و قوانین» و «پیاده‌سازی اخلاق در مدیریت پروژه» عناوین فصل‌های ده‌گانه این کتاب را شامل می‌شوند.
 
مدیر اجرایی انتشارات دانشگاه معماری وهنر پارس تصریح کرد: نخستین چاپ کتاب «مدیریت پروژه و اخلاق» با شمارگان دو هزار نسخه در 380 صفحه، به بهای 20 هزار تومان منتشر خواهد شد.
 
 در بخشی از مقدمه کتاب «مدیریت پروژه و اخلاق» می‌خوانیم: «اينک كه دانشگاه معماری و هنر پارس، دومين سال پديداريش را به شكوه می‌گذراند، با انتشار آثار فاخر دانشی، هنری و ادبی، فصلی نو را در گستره نشر ايران‌زمين می‌گستراند كه پسين دستاوردهايش، ماندگار تاريخ نشر اين سرزمين ورجاوند خواهد بود. آنچه را انتشارات دانشگاه پارس در گستره نشر منتشر می‌سازد: كتاب، كتاب گویا، لوح فشرده و ... است. نيز در رشته انتشارات خود، شيوه‌ای نگارشی را بكار می‌بندد كه ويژگی‌های نوين نگارشی آن در دوماهنامه پارس بازتاب یافته است.»
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 214574