پاسخ پرسنل بانک شهر به برخی مراجعان:

بن خرید کتاب تنها به صاحب آن تحویل داده می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
 
 
مسئول سامانه‌هایی که در نمایشگاه کتاب برای ارائه بن‌ کارت‌های بانک شهر در نظر گرفته است، اعلام کرد: برای دریافت بن‌کارت، فرد تقاضا کننده باید حضور داشته باشد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مطابق با سنوات گذشته، مراحل ثبت‌نام و تخصیص بن‌کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ویژه نمایشگاه، از ماه‌های قبل آغاز شد و متقاضیان با واریز مبالغ مشخص شده به عنوان مشارکت، امکان دریافت بن‌کارت در ایام نمایشگاه را پیدا کردند اما فرستادن نماینده برای دریافت بن‌کارت‌ها، برخی از باجه‌های بانک عامل را با چالش مواجه کرده است.

دستگاه‌های خودپرداز بانک شهر با کدملی و ارائه کدی به شماره تلفن فرد ثبت نام کننده بن‌کارت را صادر می‌کنند و تحویل می‌دهند اما فرد مسئول حاضر در مکان، مانع دریافت کارت‌هایی می‌شود که توسط فرد دیگری جز صاحب اصلی بن‌کارت و ثبت‌نام کننده، از طریق دستگاه‌ها صادر می‌شود.
 
ماجرا از این قرار است که برخی از متقاضیان که برای دریاف بن ثبت نام کرده‌اند، به واسطه دوستان ساکن تهران خود می‌خواهند از این امکان استفاده کنند که این امر از سوی مسئولان بانک شهر پذیرفته شده نیست.

البته اگر فردی نتواند بن کارتش را تحویل بگیرد، این امکان وجود دارد که بعد از اتمام روزهای نمایشگاه کتاب با مراجعه به بانک مبلغ پرداختی خود را دریافت کند.
 
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 4 تا 14 اردیبهشت 98 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 274498