ایبنا گزارش می‌دهد:

برگزیدگان کتاب سال اصفهان تجلیل شدند

بیانیه هیأت داوران بیست‌وچهارمین دوره کتاب سال اصفهان
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
 
 
با اتمام کار بیست‌وچهارمین کتاب سال اصفهان، برگزیدگان این جایزه معرفی و در مراسم اختتامیه تجلیل شدند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در مراسم اختتامیه جایزه کتاب سال اصفهان که امروز(چهارشنبه 19دی‌ماه) برگزار شد، متن بیانیه هیات داوران به شرح زیر قرائت شد:

بیانیه هیأت داوران بیست‌وچهارمین دوره کتاب سال اصفهان
در بیست‌وچهارمین دوره جایزه کتاب سال اصفهان، دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با دعوت و همکاری 57 تن از استادان دانشگاهی، حوزوی و پژوهشگران مراکز مختلف پژوهشی و علمی کار داوری و ارزیابی را به سرانجام رساند.

در اين دوره، در مجموع 825 عنوان کتاب رسیده به دبیرخانه، پس از اینکه موضوع‌بندی و فهرست‌نویسی شد، در مرحله اول با حضور دو داور در گروه‌های مربوطه مورد داوری و ارزیابی قرار گرفت که درنهایت 50 عنوان کتاب به مرحله دوم راه يافت.

در مرحله دوم نیز پس از ارزیابی دقیق و علمی هر کتاب توسط حداقل دو تن از داوران، درنهایت 11 عنوان کتاب، «برگزیده» و 14 عنوان کتاب «شایسته تقدیر» شناخته شدند. از ميان آثار برگزيده 7 اثر تأليف، 3 اثر ترجمه و 1 اثر تصحيح هستند. همچنين از ميان آثار شايستة تقدير، 11 اثر تأليف و 2 اثر ترجمه و 1 اثر تصحیح هستند.
 
آثار برگزیده و شایسته تقدیر به شرح زیر است:

الف) آثار برگزیده


ب) آثار شایسته تقدیر
 

* داوران گروه دین، مذهب و فلسفه تقدیر ویژه خویش را به پاس تلاش گسترده، تحقیق دقیق و مستندسازی استوار کتاب موسوعة سماحة آیةالله العظمی الشیخ المظاهری به حضرت حجت‌­الاسلام والمسلمین آقای مجید هادی‌زاده تقدیم می‌کند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270386