پیشنهاد چهره‌های فرهنگی برای مطالعه آخر هفته/ از «کافکا در ساحل» تا «رومن به روایت پولانسکی»

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
 
 
چهره‌‌های فرهنگی هنری شناخته شده کشور، کتاب‌های «کافکا در ساحل»، «رومن به روایت پولانسکی» و مجموعه سه جلدی آثار استانیسلاوسکی را برای مطالعه در تعطیلات آخر هفته به مخاطبان پیشنهاد دادند.
 
خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)- با توجه به حجم کتاب‌های منتشر شده در کشور، یکی از موضوعاتی که علاقه‌مندان به کتاب همواره به آن توجه دارند، انتخاب کتاب مناسب برای مطالعه است. از آنجا که تعطیلات آخر هفته فرصت بسیار خوبی برای هم‌نشینی با کتاب و سرزدن به کتابفروشی و کتابخانه است، ارائه کتاب‌های پیشنهادی چهره‌های شناخته شده فرهنگی و اهل قلم کشور می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب کتاب از سوی مخاطبان باشد.

در این گزارش، کتاب‌های پیشنهادی چند تن از چهره‌‌های فرهنگی و شناخته شده کشور که در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران به معرفی آثار مورد علاقه خود پرداخته‌اند ارائه شده است تا ضمن آشنایی با علائق این چهره‌های فرهنگی، راهنمای خوبی برای مطالعه باشند.

کیانیان: خیالپردازی‌های موراکامی را با «کافکا در ساحل» تجربه کنید/ پاسخ پرسش‌های خود را در کتاب بیابید
کیانیان: خیالپردازی‌های موراکامی را با «کافکا در ساحل» تجربه کنید
رضا کیانیان، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کتاب «کافکا در ساحل» نوشته هاروکی موراکامی را برای مطالعه آخر هفته پیشنهاد کرد و گفت: از آنجا که تخیل کردن را دوست دارم، از خواندن تخیلات موراکامی در رمان «کافه در ساحل» بسیار لذت بردم.
 
ضیغمی: «رومن به روایت پولانسکی» را بخوانید/ خواندن هر کتاب مانند یک کشف جدید است
ضیغمی: «رومن به روایت پولانسکی» را بخوانید

 
نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما کتاب «رومن به روایت پولانسکی» را برای مطالعه آخر هفته پیشنهاد کرد و گفت: این کتاب شرح زندگی یکی از بهترین و بزرگ‌ترین کارگردان‌های معاصر دنیا است که خواندن آن برای من بسیار جذاب بود.
 
 کیمیایی: علاقه‌مندان هنرهای نمایشی مجموعه سه جلدی استانیسلاوسکی را بخوانند
کیمیایی: علاقه‌مندان هنرهای نمایشی مجموعه سه جلدی استانیسلاوسکی را بخوانند
پولاد کیمیایی، بازیگر سینما و تلویزیون مجموعه کتاب سه جلدی کنستانتین استانیسلاوسکی را پیشنهاد کرد و گفت: تجربیاتی که استانیسلاوسکی در حرفه تئاتر در این کتاب‌ها ارائه کرده برای علاقه‌مندان به حرفه تئاتر بسیار راهگشا خواهد بود.
 

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 233989