افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۷
 
 
برگزیده‌های دومین دوره جشنواره تقدیر از افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی معرفی شدند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی امروز سه‌شنبه (26 آبانماه 1394) در سالن غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور سیدعباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید غلامی جلیسه مدیرعامل موسسه خانه کتاب، علی‌اصغر سیدآبادی، دبیر جشنواره و مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و مطالعات وزارت ارشاد، علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آقای حمیدرضا کفاش معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش، محمود اخلاقی معاون مدیرعامل بانک ملت و مسعود غلامپور راد مدیرعامل بنیاد ملت و جمعی از اصحاب فرهنگ برگزار شد.

هیات داوران دومین دوره جشنواره تقدیر از افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی، متشکل از نوش‌آفرین انصاری، محمود برآبادی، دکتر محسن حاجی زین‌العابدینی، سیدکاظم حافظیان رضوی، بلقیس سلیمانی و مجید رهبانی بودند که پس از بررسی بیش از 450 اثر از نقاط مختلف کشور به دبیرخانه این جشنواره رسیده بود، برگزیدگان این رویداد را شناختند.

اسامی برگزیده‌های این جشنواره به شرح زیر است:

برگزیدگان:
گروه رنگین‌کمان سپید (مهد سالمند)
گروه نخلک
کانون آموزش شهروندی برای توسعه (کاشت)
انجمن خیریه نیک‌گامان جمشید
فرزانه اخوت عراق
جایزه ادبی گوزن زرد (سید ربابه غیاثی)
موسسه خیریه نیکوکاری مهر پروین
کافه کتاب ترنج سنندج
 
شایستگان تقدیر:
پرفورمنس بندرعباس (بنیامین جوادی)
کوله‌پشتی (معصومه رمضانی)
راننده تاکسی(عباس خوش‌گفتار)
نانوایی بربری (علی‌اصغر نجفی)
بنیاد خیریه طباطبایی کودکان
نورالله بنی مهدی
جیره کتاب (مانی شهریر)

بخش ویژه:
امامان جماعت:
حسن قلیان
امامان جماعت شایسته تقدیر:
ماموسی صمد‌یار محمدی
هادی نصرت‌‌آبادی
 
کتابفروشان:
محام

کتابفروشان شایسته تقدیر:
افق
فرهنگان
امام مشهد
 
مهدهای کودک:
هیرکانا
مهدهای کودک شایسته تقدیر:
رویای کودکی
کودکان امروز
 
معلمان:
بنفشه نفیسی
معلمان شایسته تقدیر:
سروین گودانی
حمیدرضا نان‌آور
 
کتابداران:
گروه پژوهش بیشاپور(عباس محمودی ـ نوشین جعفرنژاد)

کتابداران شایسته تقدیر:
پانته‌آ خرسندی و همکاران
برگزیدگان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
ساغر لطفی‌نژاد
محمدعلی مجیدی
سارا نوشیر
مهرناز قربانعلی و پروانه سادات سلیمانی
سمیه قادری
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 229936