فراخوان برنامه‌هاي سراي اهل قلم در نمايشگاه كتاب منتشر شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۳۱
 
 
فراخوان برنامه‌هاي سراي اهل قلم در بيست‌وچهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران منتشر شد./
سراي اهل قلم
 
سراي اهل قلم
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، چون دوره‌هاي گذشته، سراي اهل قلم در نظر دارد برنامه‌هاي متعدد فرهنگي و علمي را در روزهاي برپايي نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران در محل نمايشگاه اجرا كند. مديريت سراي اهل قلم خانه كتاب از متقاضيان درخواست كرده برنامه‌هاي پيشنهادي خود را به دفتر اين سرا ارسال كنند تا پس از بررسي و تأييد نسبت به زمان‌بندي اجرايي آن اقدامات لازم صورت گيرد.

بر اساس اين فراخوان، برنامه‌‌هاي ارسالي بايد شامل "عنوان برنامه" و "اسامي قطعي سخنرانان" باشد. 

در بخشي از اين فراخوان آمده است:" سراي اهل قلم در تأييد و برگزاري برنامه پيشنهادي صاحب اختيار خواهد بود. همچنين متذكر مي‌شود پس از تأييد برنامه و زمانبندي آن، چنانچه سخنرانان اعلام شده در برنامه حاضر نشوند، سراي اهل قلم اين حق را خواهد داشت تا از برگزاري نشست ممانعت بعمل آورده و برنامه ديگري را جايگزين آن كند. با توجه به محدوديت زماني بديهي است كه روز و ساعت هر جلسه به تناسب ساعات خالي جدول برنامه‌ها تنظيم خواهد شد." 

احسان عباسلو، مدير سراي اهل قلم درباره اين برنامه‌ها توضيح داد:" به دليل معوق ماندن برنامه‌ها در اوايل سال جديد، لازم ديديم هر چه زودتر جدول اوليه‌اي از اين برنامه‌ها را در دسترس داشته باشيم تا از پيشنهادات ناشران، نويسندگان و موسسه هاي فرهنگي مختلف در تنظيم برنامه‌ها مطلع شويم. اين فراخوان، اول بهمن در «كتاب هفته» منتشر شد و هفته آينده نيز در اين نشريه به چاپ خواهد رسيد."
 
مهلت ارسال برنامه‌ تا پايان بهمن ماه است. 

  سراي اهل قلم، در خيابان فلسطين جنوبي، كوچه خواجه نصير،شماره 2 واقع شده است. متقاضيان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره 66966156 تماس بگيرند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 96764