«كلاژ» و «واهمه‌هاي سرخابي» احسان عباسلو منتشر مي‌شود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۴۹
 
 
مجموعه داستان‌هاي «كلاژ» و «واهمه‌هاي سرخابي» ‌احسان عباسلو به زودي راهي بازار كتاب مي‌شوند. به گفته نويسنده، ‌اين دو كتاب دربرگيرنده تجربه‌هاي متفاوتي در گونه‌‌ها و سبك‌هاي متنوع داستان كوتاه هستند و مي‌توانند به نوعي سرمشق آموزشي براي علاقمندن به داستان‌نويسي باشند.
احسان عباسلو
 
احسان عباسلو

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، عباسلو از تنوع موضوعي و سبكي در مجموعه داستان‌هايش سخن گفت و توضيح داد: اين دو مجموعه قرار بود در قالب يك كتاب منتشر شوند، ولي به دليل پر حجم شدن كتاب، آن‌ها را در دو كتاب تقسيم كرديم. در اين مجموعه‌ها سعي داشتم انواع مختلف داستاني كه شامل داستان‌هاي طنز، پليسي، ژانر وحشت و داستان‌هاي اجتماعي و غيره است را بگنجانم.

وي افزود: نام «كلاژ» براي يكي از اين كتاب‌ها نشاني از همين تنوع موضوعی و سبكي در اين داستان‌هاست كه وجه بارزشان نو بودن شيوه روايت و پررنگ بودن اين وجه در آن‌ها نسبت به وجوه ديگر است. در مجموع سعي داشتم براي دوستاني كه مي‌خواهند در حيطه نوشتن داستان‌ كوتاه تجربياتي داشته باشند، اين كتاب‌ها نوعي سرمشق آموزشي به شمار آيد.

به گفته عباسلو اين دو مجموعه به زودي از سوي نشر «آموت» راهي بازار كتاب مي‌شوند.

«101 هايكوي من»، «در غروبي سرد از پاييز» و «2و70 هايكو» نيز نام مجموعه اشعاري از عباسلو است كه هم‌اكنون مراحل انتشار را سپري مي‌كنند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 95999