پنجمين جايزه ادبي اصفهان آذر برگزار مي‌شود

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶ ساعت ۱۲:۰۵
 
 
پنجمين جايزه ادبي اصفهان بيست و يكم آذر ماه از سوي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين استان برگزار مي‌شود.
مسجد شيخ لطف‌الله ـ اصفهان
 
مسجد شيخ لطف‌الله ـ اصفهان

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان طي فراخواني از تمامي افرادي كه به زبان فارسي داستان مي نويسند دعوت كرده است تا در پنجمين جايزه ادبي اصفهان شركت كنند. 

اين جايزه ادبي در چهار بخش اصلي، بخش ويژه، بخش ادبيات كودك و نوجوان و بخش ويژه نقد ادبي اهدا مي شود. 

در بخش اصلي در سه گروه داستان كوتاه، مجموعه داستان و رمان (چاپ اول 1385) و در بخش ويژه با موضوع سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي در هر نوع قالب داستاني بررسي مي شود.

همچنين در بخش ادبيات كودك تنها آثار چاپ اول سال 1385 و در بخش ويژه به انتخاب بهترين نقد ادبي آثار برگزيده چهار دوره قبل مي پردازد. 

ارسال سه نسخه از هر اثر، عدم شركت آثار ارسالي به اين جشنواره در جشنواره هاي ديگر و حضور هر نويسنده با حداكثر سه اثر در هر بخش شرايط شركت در اين جايزه ادبي است. 

آخرين مهلت ارسال آثار به دبيرخانه جشنواره تا پانزدهم آبان ماه سال جاري و زمان برگزاري جشنواره روز بيست و يكم آذر ماه سال جاري اعلام شده است. 

علاقه مندان مي توانند اثار خود را به نشاني دبيرخانه اصفهان، خيابان آبشار دوم، بعد از پل غدير، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان، دبيرخانه پنجمين جايزه ادبي اصفهان ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيش‌تر با تلفن هاي 03116309091 و 6308472 و 6307202 تماس بگيرند.


Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 9481