پرتو «آليسون نوئل» به ايتاليا رسيد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۲۱
 
 
«پرتو» نام كتاب تخيلي ديگري از «آليسون نوئل» نويسنده مشهور آمريكايي و از سري داستان‌هاي «فناناپذيرها» است كه در نخستين روزهاي سال نو ميلادي در ايتاليا منتشر خواهد شد._
آليسون نوئل - نويسنده آمريكايي
 
آليسون نوئل - نويسنده آمريكايي
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از خبرگزاري ايتاليا، كتاب «پرتو» نوشته «آليسون نوئل» نويسنده پرفروش و مشهور آمريكايي از سوي انتشارات «فانوچي» ايتاليا بر روي سايت اين ناشر قرار گرفته است.

اين كتاب كه در ژانر ترسناك و تخيلي جاي دارد، براي رده سني جوانان نوشته شده و از سري كتاب‌‌هاي «فنا ناپذيرها» است.
 
«پرتو» موفقيت چشمگيري را پس انتشار در آمريكا به دست آورده بود. پيش از اين هم چندي از كتاب‌هاي «آليسون نوئل» در ايتاليا و ديگر كشورها منتشر شده بودند كه با استقبال خوبي روبه‌رو شدند. 

«پرتو» سرگذشت دختري است كه در اثر يك تصادف زندگيش را از دست مي‌دهد و به دنيايي مي‌رود كه تنها پس از مرگ مي‌توان به آن وارد شد. با اين وجود اين دختر كه «ريلي» نام دارد، مي‌تواند از اين دنيا با خانواده و خواهر بزرگ‌ترش «اِوِر» كه بسيار براي او دلتنگي مي‌كند، ارتباط برقرار كند و «ريلي» تلاش مي‌كند تا بتواند اين رابطه را عميقا حفظ كند.
 
نسخه جلد كاغذي اين كتاب از بيست ژانويه 2011 (30 دي) در ايتاليا به كتاب‌فروشي‌ها خواهد آمد.

«آليسون نوئل» متولد كاليفرنياي آمريكا است. وي تا به حال جايزه‌هاي متعددي به ‌خاطر داستان‌هايش دريافت كرده و با نوشتن مجموعه داستان‌هاي «براي هميشه» به عنوان يك نويسنده پرفروش در عرصه ادبيات جهان شناخته شد. از كتاب‌هاي او اقتباس سينمايي هم شده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 91423