تشريح عرفان و تصوف هندي با حضور پرفسور «غلام يحيي انجم»

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۰۴
 
 
سخنراني «پرفسور غلام یحیی انجم» ريیس بخش مطالعات اسلامی دانشگاه همدرد هندوستان در مركز مطالعات بين‌المللي ديني تهران كه عصر فردا(سه‌شنبه) برگزار مي‌شود، با رونمايي يكي از آثار اين نويسنده و پژوهشگر حوزه تصوف همراه است.\
پرفسور غلام یحیی انجم
 
پرفسور غلام یحیی انجم
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، در اين برنامه كه با عنوان «تصوف و عرفان در هند» برگزار مي‌شود، «پرفسور غلام یحیی انجم» مجموعه دستاوردها و نتايج پژوهش‌هاي خود را در حوزه تصوف و عرفان هندوستان، تاريخچه اين موضوع در كشور و وضعيت كنوني آن بيان خواهد كرد.

رونمايي از يكي از تاليفات اين استاد حوزه تصوف، از ديگر بخش‌هاي اين برنامه است كه در حضور جمعي از شخصيت‌هاي علمي و دانشگاهي انجام مي‌شود.

به دليل آن كه «پرفسور غلام یحیی انجم» به دعوت عده‌اي از شاگردان خود چند روزي را در ايران به سر مي‌برد و اكنون در شهر شيراز است و مشكلاتي كه در دسترسي به وي وجود دارد، عنوان دو اثر تازه تاليف وي كه يكي از آنها در اين مراسم رونمايي مي‌شود، هنوز به طور دقيق مشخص نشده است.

مراسم سخنراني و رونمايي از كتاب پروفسور غلام يحيي انجم فردا، نهم آذر ماه، از ساعت 30/14 در مركز مطالعات بين‌المللي ديني به نشاني خيابان كارگر شمالي، خيابان گردآفريد(بعد از سيمين دخت)، بن بست بهشت، تشكيل مي‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 89148