مجموعه داستاني از ليلا عباسعلي‌زاده منتشر مي‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۲۰
 
 
«به چيزي دست نزن»، نام مجموعه داستاني از ليلا عباسعلي‌زاده است كه به زودي منتشر مي‌شود. به گفته عباسعلي‌زاده، ‌شايد يكي از اصلي‌ترين ويژگي‌هاي اين كتاب، ‌نگاهي زنانه به موقعيت‌ها و موضوعات متنوعي باشد كه دستمايه كار نويسنده قرار گرفته‌اند.\
نشر آموت
 
نشر آموت

 به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، پيش از اين از عباسعلي‌زاده دو اثر شعر و داستان در حوزه نوجوان با نام «ساقي‌نامه» توسط نشر طاها و «چادر نماز دنيا» از سوي نشر پرنده منتشر شده است. 

وي درباره اين مجموعه داستان توضيح داد: اين مجموعه از داستان‌هايي مستقل و با موضوعاتي متنوع مانند حاشيه جنگ، اجتماعي، عاطفي و خانوادگي كه همگي در زمان حال و سال‌هاي اخير اتفاق افتاده‌اند، تشكيل شده است. 

وي افزود: شايد يكي از مهم‌ترين اختصاصات اين داستان‌ها كه با زباني ساده و امروزي روايت شده‌اند، نگاهي زنانه به اغلب موضوعاتي است كه انسان امروز با آن‌ها مواجه مي‌شود. راوي اغلب اين داستان‌ها زنان هستند و اغلب راوي اول آن‌ها را روايت مي‌كند. 

این اثر توسط نشر آموت منتشر می‌شود. از عباسعلي‌زاده در حال حاضر مجموعه شعري با نام «مي‌آيم لب اروند» نيز در نشر «داستانسرا» مراحل انتشار را سپري مي‌كند. وي همچنين اثري پژوهشي را درباره زندگي و آثار جمالزاده در انتشارات «هزاره ققنوس» زير چاپ دارد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84551