قاصدك كتاب؛ تا پايان هفته در پارك ملت

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۰۰
 
 
پارك ملت تا پايان هفته جاري ميزبان قاصدك كتاب مي‌شود. اين قاصدك حدود يك هزار جلد كتاب عمومي و تخصصي را عرضه خواهد كرد.\
قاصدك كتاب؛ تا پايان هفته در پارك ملت
 
رييس مجتمع مطبوعات تخصصي ـ مجري طرح ـ‌ با اعلام اين خبر به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: اين چهارمين قاصدك كتاب است كه با همكاري شهرداري منطقه سه تهران جانمايي شده است.

عيسي خندان ادامه داد: جانمايي قاصدك‌ها در نقاط مختلف شهر، يكي از مشكلات مجتمع در ماه‌هاي اخير بوده است، زيرا شهرداري براي استقرار اين قاصدك‌ها در شهر تهران جواب قطعي نداده بود.

وي با اشاره به نشست كميسيون فرهنگي ـ اجتماعي شهرداري تهران در هفته آتي، اظهار داشت: در اين نشست درباره نحوه اجراي طرح و موانع و مشكلات آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.

خندان تصريح كرد: راه‌اندازی کتاب‌فروشی‌های سیار با توجه به هزینه‌هاي بالای تاسیس کتابفروشی ثابت و نیز در دسترس نبودن بسیاری از نقاط مختلف کشور به کتاب، طرحي كاربردي است.

وي با بيان اين كه قاصدك‌هاي كتاب به‌زودي همزمان با برگزاري نمايشگاه‌هاي مختلف در نقاط مختلف شهر جانمايي مي‌شوند، يادآور شد: قاصدك‌ها اين امكان را به مخاطب مي‌دهند كه مردم در هر مكاني به كتاب دسترسي داشته‌ باشند و آثار مورد نياز خود را خريداري كنند.

خندان خاطرنشان كرد: ‌اولويت جانمايي قاصدك‌ها دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی، پارک‌ها و مراکز گردشگری و فرهنگسراها هستند.

پيش از اين قاصدك كتاب در پارك خشايار، پارك صبا و پارك نياوران جانمايي شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 83384