حضور نشر فاطمي با 50 عنوان كتاب در كنفرانس رياضي كشور

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۱۵
 
 
كارشناس تحقيق و توسعه انتشارات فاطمي از حضور فعال اين انتشارات در چهل و يكمين كنفرانس رياضي كشور در اروميه خبر داد و گفت: اين انتشارات با 50 عنوان كتاب در اين كنفرانس شركت خواهد داشت.\
انتشارات فاطمي
 
انتشارات فاطمي
شبنم نباتي در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) عنوان كرد: نشر فاطمي با فعاليت 31 ساله خود در حوزه دانشگاهي،‌ تنها ناشري است كه براي حضور در اين كنفرانس دعوت شده است.

وي در ادامه گفت: سياست انتشارات فاطمي در گزينش كتاب‌هاي دانشگاهي مبتني بر اصالت كتاب‌هاي تاليفي و ترجمه دقيق و روان كتاب‌هاي معتبر جهاني است.

نباتي با اشاره به اين كه اين كنفرانس رياضي براي چهل و يكمين سال براي كتب دانشگاهي تشكيل شده است، يادآور شد: اين كنفرانس هر سال در يكي از شهرها برگزار مي‌شود كه امسال نيز از فردا 21 تا 24 شهريور ماه در اروميه برپا مي‌شود.

وي در پايان اظهار داشت: حساب دیفرانسیل و انتگرال، اثر سیاوش شهشهانی (برگزیده بیست و هفتمین دوره کتاب سال)، حساب دیفرانسیل و انتگرال استوارت، (ویراست ششم)، به عنوان پرفروش‌ترین کتاب در تاریخ اين عنوان كتاب‌ها لقب گرفته است. ساختارها و مبانی الگوریتم‌ها تألیف محمد قدسی (تقدیر شده در دهمین دوره جایزه کتاب فصل)، معادلات دیفرانسل مقدماتی و مساله‌های مقدار مرزی بویس و دیپریما(ویراست نهم) تجربه توپولوژی تألیف فولکر رنده و توابع مختلط (ویراست دوم) تألیف محمود حصارکی و محمدرضا پورنکی از کتاب‌های جدید انتشارات فاطمی در حوزۀ ریاضیات و کامپیوتر دانشگاهی است كه در اين نمايشگاه عرضه مي‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 80815